Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Pole s panáky obilí

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59

    olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Jelínek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Stavení

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00

    akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1883-?)

    Potok

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01

    olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Klos (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1883-?)

    Náves

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02

    olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Pardubický zámek

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03

    intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • umělecká dílna Forchtsam (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Kunětická hora

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:04

    intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Z lesa

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:05

    tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bílek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Břízy

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06

    olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1877-1942)

    Fasáda katedrály v Rouenu

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:07

    vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Dvě chalupy

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:08

    akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Cesta

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:09

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Chalupa

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:10

    akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Ikarky

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11

    kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květinové zátiší I

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12

    olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květinové zátiší II

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13

    kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Svobodová Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květinové zátiší III

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:14

    kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kapoun (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1902-1963)

    Srbsko

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:15

    akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    U moře

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16

    olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Houra/ K. Šindelář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Jistoty života

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 36.600 CZK (1.525 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:17

    dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany

    Aktuální cena: 36.600 CZK (1.525 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Hudeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1872-1942)

    Tatry s jezerem

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:18

    olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta

    Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Maixner (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Kristus na hoře Olivetské

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:19

    olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka

    Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pech (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Obrazce

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:20

    akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Měřička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1955)

    Čtyři zámotky

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21

    litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Stroje

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:22

    lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:23

    lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Stroje

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:24

    lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Bez názvu

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:25

    lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Kompozice

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:26

    lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Stavidla

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:27

    lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1943)

    Voda

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:28

    lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook