Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krkonoše
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květiny s holubičkou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:25
olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1927)
Květiny s Andulkou
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:26
olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zimní krajina
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:27
olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Galia (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1897-?)
Pohled na Štramberskou Trúbu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28
olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Štramberk s Trúbou
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lada Zemánková (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
San Felice
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30
akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Tulák v krajině
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:31
kombinovaná technika, papír, 49 x 69 cm, sign. DU Formigoni 93, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roberto Formigoni (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Serie Dei Globe
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:32
kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Děvče se džbánem
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Adolf Heller (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1887-1952)
Mečíky
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Josef Ruszelák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1938)
Modrý les (diptych)
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:35
pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1938-2007)
Kytarová meditace
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:36
suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD D. Holá 92, pasparta, č. 1/15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Košnář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1970)
Daň hornické práce
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37
olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1891-1983)
Svážení obilí
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38
olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
(Sabahudin) Dino Čečo (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1953)
Siločáry
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Postava
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Charvát (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1885-1947)
Velvary od Křížku
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zamazal (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1899-1971)
Chalupy
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42
olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan John (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1925-?)
Trnka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Ludvík Kopka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1905-?)
Bouzov
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1995)
Loštice
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45
akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1995)
Les
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46
pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Novák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Trosky
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:47
olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Ošťádal (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1909-1995)
Krajina
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48
pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka (připsáno) (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1861-1940)
Studie krojovaných hlav
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:49
olej, plátno, 45 x 152 cm, rám
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Michl (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1901-1977)
Bořice
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50
olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Úprka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1861-1940)
Sbíraní brambor
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:51
tisk, lepenka, 59 x 88,5 cm, PD monogr. JÚ 27, rám, tisk zkrakelováný a zašlý, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Rosice
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Kouřim
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO