Dražené položky

  • Josef Kadeřábek (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1915-2002)

    Lesní bystřina

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:08

    litografie, 1943, 46,7 x 32,6 cm, sign. PD J. Kadeřábek 43, rám, prémie Jednoty umělců výtvarných v Praze, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pravoslav Kotík (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 866

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Kubín (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 867

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:10

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Rabas (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1885-1954)

    Hlava ženy

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:11

    lept, 1944, 15,7 x 11,8 cm, sign. PD Václav Rabas, rám, PF 1945, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1895-1976)

    Mechanismus utrpení

    Položka č.: 869

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:12

    lept, 1927, 24,1 x 27,2 cm, sign. Jan Rambousek 1927, PF 1927, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    (1895-1976)

    Na koních přez řeku

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    (1895-1976)

    Sáňkování

    Položka č.: 871

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:14

    (1895-1976)

    Svážení kmenů v Lužických horách

    Položka č.: 872

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:15

    (1895-1976)

    Vánoční prskavky

    Položka č.: 873

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:16

  • Bohuslav Reynek (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1882-1971)

    Krocan II

    Položka č.: 874

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:17

    suchá jehla, 14 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky, při okrajích zvlněný papír, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Viktor Stretti (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1878-1957)

    Dáma s růží

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:18

    suchá jehla, 1931, 11,7 x 9,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1932, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilián Švabinský (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Rudolf II. a jeho pád

    Položka č.: 876

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:19

    litografie, 1935, 15 x 10,5 cm, sign. LD MŠvabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1884-1969)

    In memoriam Vincence Paulusa

    Položka č.: 877

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:20

    dřevoryt, 16,6 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1884-1961)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 878

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:21

    měkký kryt, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aleša Vaic (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    Položka č.: 879

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otakar Vaňáč (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1878)

    Konvolut 9 grafických listů

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:23

    9 x litografie, 24 x 18 až 10,3 x 9 cm, všechny sign. Otakar Vaňáč, některé listy mimo tisk mírně zašpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Ziegler (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1868-?)

    Zdeněk Fibich, Bedřich Smetana a Antonín Dvořák

    Položka č.: 881

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:24

    tisk, 25 x 40 cm, značeno PD Fziegler 1932, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Zátiší s vínem a jablky

    Položka č.: 883

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:26

    lept, 2008, 2,95 x 19,8 cm, sign. PD A. Antonová 08, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

  • Karel Beneš (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Masaryk na koni

    Položka č.: 884

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:27

    litografie, 1990, 16,2 x 13,2 cm, sign. DU Kbeneš 90, 96/110, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Petrov

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:28

    litografie, 18 x 15,7 cm, sign. DU KBeneš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:29

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 38/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Šašek žongléř

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:30

    litografie, 1978, 14 x 13 cm, sign. PD K Beneš 78, 183/200, mimo desku text: PF 1979 František a Květoslava Jelínkovi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Marie Blaboliová (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Pole

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:31

    lept, 1981, 39,3 x 31,9 cm, sign. PD M. Blaboliová 81, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Blanka Bohdanová (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Jablka

    Položka č.: 889

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:32

  • Adolf Born (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 890

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:33

    litografie, 10,5 x 40 cm, značeno na desce PD ABorn, rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pavel Brázda (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1926-2017)

    Chůze s hadí ženou

    Položka č.: 891

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:34

    serigrafie, 2011, 47 x 33,2 cm, sign. LD Brázda 2011, č. 68/70, na horním okraji papíru malinký flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Bubeníček (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    (1913-1989)

    Kostel

    Položka č.: 892

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:35

    litografie, 12,8 x 13 cm, sign. PD V. Bubeníček, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dagmar Černá (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Hýl

    Položka č.: 893

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:36

    dřevořez, 21,3 x 15,1 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 96/150, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

  • Karel Demel (Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce) - online část)

    Houpy I. a II., soubor 2 grafických listů

    Položka č.: 894

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:37

    2 x akvatinta, oba 20,4 x 14,4 cm, oba sign. PD KDemel , vloženo v papírových deskách , oba č. 8/100, vyšlo v edici Duo - Soubor č. XXIX. 2010, vydal G. Slanicay a Z. Šíma, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Nespavost

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:38

    suchá jehla, 48,8 x 63,2 cm, při pravém okraji mimo tisk zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)