Dražené položky

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 207048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:01

    mědirytina, 24,7 x 18,2 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )

    Rumpál z Podkrkonoší

    Položka č.: 207182

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:02

    pastel, tužka, papír, 1965, 13 x 16 cm, sign. LN Jan 1965, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Herbert Kisza (Internetová aukce )

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:03

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Zdeňka Skořepová (Internetová aukce )

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:04

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Štefan Maleček (Internetová aukce )

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:05

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Rabas (Internetová aukce )

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 208443

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:06

    litografie, 1945, 32,3 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, rám, LD slepotiskové razítko ELK, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petra Oriešková (Internetová aukce )

    Sen

    Položka č.: 210207

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:07

    tužka, akvarel, papír, 1992, 28 x 20,5 cm, monogr. P, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Wellner (Internetová aukce )

    (1875-1926)

    Pohled na Brno

    Položka č.: 211309

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:08

    lept, 1920, 14,8 x 29,5 cm, sign. PD KWellner 920, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Nový (Internetová aukce )

    Horská krajina

    Položka č.: 211311

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:09

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Laštovka (Internetová aukce )

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:10

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Suchánek (Internetová aukce )

    (1933)

    Variace

    Položka č.: 212170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:11

    litografie, 33,5 x 24,5 cm, sign. DU vladSuchánek, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdenek Bugáň (Internetová aukce )

    Nekonečné dialógy

    Položka č.: 212331

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:13

    lept, mezzotinta, akvatinta, 1985, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Bugáň 1985, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Bubáka

    Hlavy

    Položka č.: 212334

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:14

    7 x litografie, 1985, 29 x 20 cm, vše sign. PD Jan 1985, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Jiří Šalamoun (Internetová aukce )

    Příběh

    Položka č.: 212338

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:15

    litografie, 1985, 61 x 42 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 85, č. 35/60, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Černý (Internetová aukce )

    Axis Mundi

    Položka č.: 212467

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:16

    suchá jehla, mezzotinta, 29,5 x 22,5 cm, sign. PD Černý Stanislav, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dudek (Internetová aukce )

    Rybí slavnosti

    Položka č.: 212469

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:17

    suchá jehla, mezzotinta, akvatinta, 1985, 21,8 x 16,4 cm, sign. PD JDudek 85, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová (Internetová aukce )

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jandová (Internetová aukce )

    (1938-2008)

    Události

    Položka č.: 212584

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:19

    suchá jehla, 1985, 26 x 19,5 cm, sign. PD L. Jandová 85, č. 15/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Bozděch (Internetová aukce )

    Demonstrátor

    Položka č.: 212599

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:20

    suchá jehla, mezzotinta, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Bozděch, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek (Internetová aukce )

    (1995-1995)

    Poutník

    Položka č.: 212602

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:21

    serigrafie, 1986, 31,5 x 26 cm, sign. DU Hořánek 86, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Kábrt (Internetová aukce )

    (1920-1989)

    Dámský boudoir

    Položka č.: 212654

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:22

    lept, 1985, 21 x 17,5 cm, sign. PD Kábrt 85, autoský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Kamila Štanclová (Internetová aukce )

    Polárny takt

    Položka č.: 212668

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:23

    lept, 1985, 17 x 11,5 cm, sign. DU Kamila Štanclová 1985, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SŠUP u prof. M. Fikariho a G. Štrby, žákyně prof. V. Hložníka, D. Millyho a A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, členka Združenie grafikov G-BOD a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslava Pešicová (Internetová aukce )

    (1935-2015)

    Vraťule skákavá

    Položka č.: 212717

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:24

    suchá jehla, mezzotinta, lept, 15 x 10,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Ranný ml. (Internetová aukce )

    Krajina A.B.

    Položka č.: 212720

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:25

    suchá jehla, 1985, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Em. Ranný ml. 85, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie M. Šechtlová (Internetová aukce )

    Divadlo

    Položka č.: 212732

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:26

    mezzotinta, 32,5 x 20 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 35/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Igor Ševčík (Internetová aukce )

    Krajina IV.

    Položka č.: 212734

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:27

    lept, 20 x 27,5 cm, sign. DU Igor Ševčík, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní, studium animovaného filmu na SUPŠ v Bratislavě a Střední průmyslové školy filmové v Čimelicích, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vlach (Internetová aukce )

    Perseus a Andromeda

    Položka č.: 212770

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:28

    lept, akvatinta, 1985, 18 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Vlach 85, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Gustav Maran (Internetová aukce )

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:29

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:30

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Věra Kryšpinová (Internetová aukce )

    Zima

    Položka č.: 213150

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 14:31

    fotografie, 1930, 17,3 x 23,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)