Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Ondřej Coufal (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1979)
Domluva
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:32
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Filip Švehla (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1991)
Interruption
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:33
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heres (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1992)
Póza II
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:34
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Karbus (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1982)
Rajská zahrada
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:35
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pražan (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:36
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:37
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:38
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1949)
Zelený obelisk
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:39
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1949)
Hory
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:40
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1949)
Bodyguard
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:41
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:42
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1961)
Za svitu úplňku
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:43
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:44
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Blažíček Studenecký (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1956)
Svět prázdninový
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:45
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Fašianoková Rakoušová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Hrátky v pralese
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:46
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
Kudu
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:47
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alice Koch-Gierlichs (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1914-2009)
Vitales Rot
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:48
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Mrkva (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1989)
Z cyklu Ženy
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:49
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1930-2018)
Příboj
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:50
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1950)
Pankrác
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:51
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení …
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1960)
Lesní příhoda
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:52
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1960)
Cologvinten
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:53
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:54
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1938)
Žena s papouškem
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:55
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Bedřich Soukup (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1926-2004)
Ležící akt
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Adamec (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1934-2017)
Zamilovanost
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1979)
Cesta
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:58
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:59
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:00
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Hartingerová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1941)
Letní volání
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:01
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO