Dražené položky

  • Vlastimil Rada (Internetová aukce )

    (1895-1962)

    Pohled

    Položka č.: 237334

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alexandr Revin (Internetová aukce )

    Muž se psem

    Položka č.: 224777

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:09

    pastel, papír, 29,2 x 15,5 cm, monogr. PD AR, rám, monogramováno azbukou, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Klauni

    Položka č.: 223653

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:10

    propiska, papír, 2009, 27,2 x 19 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2009, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Žena s květinami

    Položka č.: 223652

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:11

    tuš, papír, 2007, 23,5 x 17 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2007, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Dvojice

    Položka č.: 223651

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:12

    propiska, papír, 2009, 18,2 x 13,2 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2009, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Procházka

    Položka č.: 223650

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:13

    propiska, papír, 2007, 28,5 x 20 cm, sign. PD (azbukou) A Revin, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, text básně: Niščij ne plačet / Niščij ne sudit / On ne predast i dobro ne zabudet. / Cholodno golodno pjanyje draki / Vernosť ustaloj brodjačej sobaki., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Sedláček (Internetová aukce )

    Hroch

    Položka č.: 237344

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:14

    tuš, papír, 2000, 9,9 x 15 cm, monogram LD Se 00, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dva psy

    Položka č.: 237343

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:15

    tuš, papír, 1998, 10 x 15 cm, monogram LD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dráček

    Položka č.: 237342

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:16

    tuš, papír, 1998, 10 x 14,9 cm, monogram PD Se 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal (Internetová aukce )

    (1910-1983)

    Zámek

    Položka č.: 193901

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:17

    litografie, 1957, 43,5 x 32 cm, sign. PD L. Stejskal 57, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hana Storchová (Internetová aukce )

    PF 1979

    Položka č.: 237397

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:18

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD H.. Storchová , Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Tesař (Internetová aukce )

    (1924-2008)

    Kašpárek (Ex libris)

    Položka č.: 237406

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:19

    linoryt, 1996, 11,7 x 8 cm, sign. PD V. Tesař 96, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Uiberlay (Internetová aukce )

    (1922-1999)

    Stromy

    Položka č.: 237326

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:20

    litografie, 1981, 7,5 x 10,5 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, PF 1982, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vach (Internetová aukce )

    Proměna

    Položka č.: 237302

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:21

    lept, akvatinta, 14,5 x 11,1 cm, sign. PD Vach, autorský tisk, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Veselý (Internetová aukce )

    (1912-2006)

    Pražský hrad

    Položka č.: 237402

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:22

    litografie, 15 x 21,5 cm, sign. DU Jos. Veselý, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1912-2006)

    Národní divadlo

    Položka č.: 237401

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:23

    litografie, 15 x 21,5 cm, sign. DU Jos. Veselý, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1912-2006)

    Karlův most

    Položka č.: 237400

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:24

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Vlodek (Internetová aukce )

    (1907-1996)

    Ex libris - J. Karasová

    Položka č.: 237387

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:25

    litografie, 7,9 x 11,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1907-1996)

    Ex libris - J. Karasová

    Položka č.: 237386

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:26

    mědirytina, 12,1 x 9,1 cm, sign. DU L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olga Vychodilová (Internetová aukce )

    Žena a kvítí (Ex libris)

    Položka č.: 237408

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 19:27

    lept, 11,8 x 7,6 cm, sign. PD Olga Vychodilová, 10/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Rambousek (Internetová aukce )

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém zbojníku

    Položka č.: 207613

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:02

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda (Internetová aukce )

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:04

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek (Internetová aukce )

    (1913-1976)

    Z Kampy

    Položka č.: 220559

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:06

    lavírovaná kresba tuší, 42,8 x 61 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 82 a na paspartě razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1913-1976)

    Nedokončená předloha k leporelu Lodě a moře

    Položka č.: 220572

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1913-1976)

    Dva trosečníci na člunu

    Položka č.: 220576

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:10

    tempera, karton, 1969, 26 x 42,5 cm, sign. LD V. Junek 69, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 67, přeložený, pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1913-1976)

    Sám na moři

    Položka č.: 220577

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:12

    tempera, karton, 24 x 36,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 66, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    Ornament, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224234

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:14

    dřevoryt, 5 x 5,5 cm, monogram KPK v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 224293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:16

    lept, 14 x 9,7 cm, sign. DU OlgaVychodilová, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jáša Kohout (Internetová aukce )

    Portrét muže

    Položka č.: 224301

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Položka č.: 224304

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)