Dražené položky

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Zkrocení zlého muže

    Položka č.: 236004

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:24

    tuš, tužka, papír, 16,7 x 25,1 cm, značeno na zadní straně J. Frankenberger Kladenské ned. slovo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rodina

    Položka č.: 236000

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:25

    mědirytina, 12,3 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pařížská móda

    Položka č.: 235988

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:26

    ručně kolorovaná mědirytina, 1863, 24,7 x 17,3 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pařížská móda

    Položka č.: 235986

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:27

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24,3 x 17 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ptáčník

    Položka č.: 223267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:28

    chromolitografie, 14,7 x 15,5 cm, rám, při dolním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Muž v kůži

    Položka č.: 223266

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:29

    dřevoryt, 19,3 x 12 cm, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Bey Eger (U Ohře)

    Položka č.: 223155

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:30

    mědirytina, 9,8 x 14,4 cm, při okrajích drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámý autor (Japonsko) (Internetová aukce )

    Legenda o hadovi

    Položka č.: 193223

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:31

    dřevoryt, 35 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Laure Noël - Colin (Internetová aukce )

    (1827-1878)

    Pařížská móda

    Položka č.: 235990

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:32

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24 x 14,5 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868), mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Nowopacký (Internetová aukce )

    (1821-1908)

    Ovce

    Položka č.: 235997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:33

    lept - novotisk, 8 x 10,3 cm, značeno LD v desce J. Novopacki, na papíře vodotisk ČSGU H, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schrotzberga a Gselhofera na akademii výtvarných umění ve Vídni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Albert Henry Payne (Internetová aukce )

    (1812-1902)

    La Donna Mondana

    Položka č.: 236002

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:34

    mědirytina, 14,7 x 11,4 cm, značeno dole Mieris pinx. a A. Payne sc., mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1812-1902)

    Jitřenka a dívčí akt

    Položka č.: 235992

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:35

    ocelorytina, 19. století, 19,5 x 21 cm, značeno v desce J. G. Lough (Comus), F. Thrupp (Timon) / A. H. Payne sc., na papíře místy skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1812-1902)

    Comus a Timon

    Položka č.: 235991

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:36

    ocelorytina, 19. století, 18,7 x 22,7 cm, značeno v desce E. H. Baily, R. A. (Morgenstern), P. Macdowell R. A.(Leak) / A. H. Payne sc., na papíře místy skvrnky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Plaček (Internetová aukce )

    St. Aignan - Francie

    Položka č.: 236030

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:37

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek (Internetová aukce )

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 206370

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Friedrich Carl Rupprecht (Internetová aukce )

    (1779-1831)

    St. Elisabethen Kapelle im Sande zu Bamberg

    Položka č.: 222305

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:39

    lept, 1815, 19,5 x 22 cm, značeno DU v desce F. C. Rupprecht. Fec: 1815., mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři (Internetová aukce )

    Konvolut 6-ti mědirytin

    Položka č.: 235998

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jakob Matthias Schmuzer (Internetová aukce )

    (1733-1811)

    Odysseus unášející syna Andromaché

    Položka č.: 229539

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:42

    rytina, 1778, 41,5 x 29 cm, značeno LD v desce Biné par son Altesse Royal le Prince Albert de Saxe Teschen & c. a PD gravé á Vienne par Jac. Schmuzer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • C. Schütz (Internetová aukce )

    Schönbrunn

    Položka č.: 223273

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:43

    kolorovaná mědirytina, 10 x 13,7 cm, značeno LD v desce C. Schütz fec., rám, Verlag Nedomansky, Wien, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Silovský (Internetová aukce )

    (1891-1974)

    Položka č.: 236036

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:44

    lept, 17 x 14 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1891-1974)

    Pohled na České středohoří

    Položka č.: 229754

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:45

    lept, 23,5 x 31 cm, sign. PD V Silovský, rám, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Skrbek (Internetová aukce )

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    Položka č.: 209652

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:46

    29x lept, 1935, 58 x 40 cm, vše signováno, 14/15, velikost leptů 31 x 20 až 28 x 40, soubor třiceti leptů (jeden chybí), vydáno autorem s jeho předmluvou v omezeném počtu 15 číslovaných a podepsaných exemplářů, Praha 1935, volné listy v poloplátěném přebalu, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v P…

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Fr. Stach (Internetová aukce )

    Nové varhany v Táboře

    Položka č.: 236005

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:47

    tuš, tužka, papír, 1941, 29,9 x 22 cm, značeno na zadní straně J. Frankenberger Jihočeské ned. slovo, kreslil Fr. Stach, Tábor, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Franz Xaver Stöber (Internetová aukce )

    (1795-1958)

    Na lovu

    Položka č.: 236012

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:48

    mědirytina, 11 x 7,7 cm, značeno v desce Joh. Ender del. a Fr. Stöber sc. Vienna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1795-1958)

    Dívka s harfou

    Položka č.: 236009

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:49

    mědirytina, 10,9 x 7,6 cm, značeno v desce Joh. Ender gez. a Fr. Stöber gest in Stahl.., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1795-1958)

    Dívka s růží

    Položka č.: 236008

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:50

    ocelorytina, 10,9 x 7,8 cm, značeno v desce Joh. Ender del. a Fr. Stöber sc. Vienna, na papíře místy drobné skvrny zasahující do grafiky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Matthias Walter (Internetová aukce )

    Spojenými silami

    Položka č.: 232866

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Carl. W. Würbs (Internetová aukce )

    (1807-1876)

    Ferdinandův pramen v Mariánských Lázních

    Položka č.: 235983

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:54

    ocelorytina, 19. století, 10,1 x 12,4 cm, značeno PD v desce N. d. Natur gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. Joh. Poppel, vlevo dole mimo tisk mírně protlačený papír do pasparty, žák prof. J. Berglera a F. Waldherra na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Balšán (Internetová aukce )

    Tkáň

    Položka č.: 236045

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:00

    lept, kombinovaná technika, 1970, 28,6 x 20,9 cm, sign. PD , pasparta, 1/15 autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, člen skupiny KV'ART

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Beneš (Internetová aukce )

    Hudba

    Položka č.: 206301

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:01

    litografie, 1985, 17,4 x 13,1 cm, sign. DU Beneš 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)