Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:15

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Šilhán (Internetová aukce )

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:16

    olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:17

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )

    (1923)

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:18

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )

    (1923)

    Hlava

    Položka č.: 221407

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:19

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )

    (1923)

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:20

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novotný (MICL) (Internetová aukce )

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:21

    litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pukl (Internetová aukce )

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221746

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:22

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, I. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika (Internetová aukce )

    (1898-1975)

    Kamenitá cesta

    Položka č.: 221869

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:23

    suchá jehla, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD K. Štika, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl (Internetová aukce )

    (1893-1980)

    Motiv z Poddubí

    Položka č.: 221870

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:24

    suchá jehla, 27,7 x 20,6 cm, sign. PD Karel Tondl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Kolínská ? (Internetová aukce )

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:25

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke (Internetová aukce )

    (1901-?)

    Čertovka

    Položka č.: 223781

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:26

    lept, 28 x 21,5 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, zašpiněný papír, nalepeno na kartonu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jaroslava Votrubová (Internetová aukce )

    (1951)

    Taneček

    Položka č.: 223783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:27

    lept, mezzotinta, 10,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Votrubová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Castrillo (Internetová aukce )

    Kompozice

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:28

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský (Internetová aukce )

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:29

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský (Internetová aukce )

    (1919-1997)

    České Budějovice

    Položka č.: 223787

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:30

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský (Internetová aukce )

    (1919-1997)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223788

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:31

    litografie, 22,7 x 37,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černý Klatovský (Internetová aukce )

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:32

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Procházka (Internetová aukce )

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:33

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:34

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Cheb

    Položka č.: 223795

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:35

    litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský (Internetová aukce )

    (1934)

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:36

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Cidlinský (Internetová aukce )

    (1934)

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:37

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser (Internetová aukce )

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:38

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser (Internetová aukce )

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:39

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser (Internetová aukce )

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:40

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser (Internetová aukce )

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:41

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:42

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek (Internetová aukce )

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:43

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Heller (Internetová aukce )

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 224007

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:44

    olej, karton, 1939, 33,5 x 44 cm, sign. PD K. Heller 39, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook