Dražené položky

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:10

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Piekar (Internetová aukce )

    Anděl

    Položka č.: 206199

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:11

    linoryt, 2009, 21,7 x 12,2 cm, sign. PD Piekar 2009, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Chalupa

    Položka č.: 206234

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:12

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • I. Hájek (Internetová aukce )

    Ze zahrady

    Položka č.: 206235

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:13

  • Kvapilová (Internetová aukce )

    Položka č.: 206237

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:14

    olej, plátno, 47 x 39 cm, sign. PD Máňa Kvapilová, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Chalupa s rybníčkem

    Položka č.: 206238

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:15

  • Kříž (Internetová aukce )

    Pohled na hrad Landštejn

    Položka č.: 206858

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:16

    olej, karton, 1955, 39 x 56 cm, sign. PD Kříž 1955, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Viktor Polášek (Internetová aukce )

    (1911-1989)

    Masopust

    Položka č.: 206870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:17

    litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik (Internetová aukce )

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:18

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl (Internetová aukce )

    (1896-1970)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 206879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:19

    dřevoryt, 1935, 18,5 x 24 cm, sign. PD Vl Pukl 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek (Internetová aukce )

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 207048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:20

    mědirytina, 24,7 x 18,2 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Walter Conz (Internetová aukce )

    (1872-1947)

    Krajina z Usedomu

    Položka č.: 207349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:21

    lept, 20,5 x 36,5 cm, sign. v desce PD W Conz, LD slepotiskové razítko Werein Originalrad. Karlsruhe, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Herbert Kisza (Internetová aukce )

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:22

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Zdeňka Skořepová (Internetová aukce )

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:23

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Kadeřábek (Internetová aukce )

    (1915-2002)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 207917

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:24

    litografie, 1941, 29,4 x 19,9 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miro Pařízek (Internetová aukce )

    Spící dívka

    Položka č.: 207919

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:25

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Markéta Králová (Internetová aukce )

    Zatmění měsíce

    Položka č.: 207954

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:26

    mezzotinta, 8 x 6 cm, sign. PD M. Králová, pasparta, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Štefan Maleček (Internetová aukce )

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:27

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1890-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 208441

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:28

    kolorovaná litografie, 16 x18 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 31/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1890-1983)

    Čertovka

    Položka č.: 208442

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:29

    kolorovaná litografie, 16 x 20 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Preclík (Internetová aukce )

    (1929-2008)

    Ilustrace z knihy Motáky z bechyňské šatlavy

    Položka č.: 210270

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:30

    pastel, papír, 1996, 21 x 15 cm, sign. PD Preclík 96, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )

    Květina

    Položka č.: 210351

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:31

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 210656

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:32

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Istler (Internetová aukce )

    (1919-2000)

    Položka č.: 210735

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:33

    lept, 1997, 12 x 9 cm, sign. PD istler 97, č. 40/180, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarmila Čermáková (Internetová aukce )

    Místo pro život

    Položka č.: 211252

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:34

    lept, 33,6 x 24,5 cm, sign. PD J. Čermáková, č. 25/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eva Janíčková (Internetová aukce )

    Parník Bohemia

    Položka č.: 211254

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:35

    lept, 14 x 20,5 cm, sign. PD Eva Janíčková, č. 46/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig (Internetová aukce )

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:36

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:37

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    Položka č.: 211263

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:38

    pastel, papír, 1952, 37,8 x 29 cm, sign. PD VFleissig 1952, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Leo Horst (Internetová aukce )

    Břízy

    Položka č.: 211272

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:39

    lept, 10,2 x 12,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)