Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    (1946)

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:50

    litografie, 23 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov (Internetová aukce )

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:52

    olej, plátno, karton, 1947, 25 x 18 cm, sign. DU Bělocvětov 1947, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda (Internetová aukce )

    (1901-1984)

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    Položka č.: 233238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:54

    lept, 18,5 x 8 cm, sign. PD C Bouda, č. 143/190, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irina Kohoutova- Przebinova (Internetová aukce )

    (1951)

    Ptáček

    Položka č.: 233380

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:56

    olej, lepenka, 1984, 68 x 66 cm, sign. PD Przebinova 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • P. Kotík? (Internetová aukce )

    Zahrada

    Položka č.: 233400

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:58

    pastel, papír, 1956, 29,2 x 39,3 cm, sign. LD P. Kotík 56, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler (Internetová aukce )

    (1912-2005)

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:00

    lept, 24 x 31 cm, sign. PD Liesler, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal (Internetová aukce )

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 233736

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:02

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Daněk - Sedláček? (Internetová aukce )

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 233854

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:04

    olej, plátno, 131,5 x 81 cm, sign. PD Daněk - Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hrnčárek (Internetová aukce )

    Chaloupky

    Položka č.: 234144

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:06

    litografie, 29,5 x 63,2 cm, sign. PD J. Hrnčárek, rám, č. 93/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Turek-Lišák (Internetová aukce )

    Sázava pod Barborou

    Položka č.: 234145

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:08

    olej, sololit, 1980, 48,5 x 68 cm, sign. PD Turek- Lišák 80, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš (Internetová aukce )

    (1889)

    Jarní tání na potoce

    Položka č.: 234146

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:10

    olej, plátno, 1942, 57 x 79 cm, sign. PD J. Bureš 19425, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bureš (Internetová aukce )

    (1889)

    Před bouřkou

    Položka č.: 234148

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:12

    olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:14

    olej, plátno, 50,5 x 57 cm, sign. PD , rám, odřená malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kindl (Internetová aukce )

    Chalupy na stráni

    Položka č.: 234151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:16

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Kindl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leona Hlavinková (Internetová aukce )

    Krajina Haná V.

    Položka č.: 234158

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:18

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Hlavinková, č. 1/7, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leona Hlavinková (Internetová aukce )

    Krajina Haná VII.

    Položka č.: 234159

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:20

    akvatinta, 2017, 14,5 x 20,3 cm, sign. PD Hlavinková, č.3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leona Hlavinková (Internetová aukce )

    Krajina

    Položka č.: 234160

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:22

    akvatinta, 2017, 23,8 x 15,8 cm, sign. PD Hlavinková, č. 3/5, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Vlasáková (Internetová aukce )

    (1943)

    Malé hrátky III..

    Položka č.: 234164

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:24

    litografie, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. XLIII/XLV, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt (Internetová aukce )

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 234251

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:26

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí (Internetová aukce )

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 234293

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:28

    tisk, 29,8 x 39,5 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXXXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Coufal (Internetová aukce )

    (1964)

    LPX

    Položka č.: 234298

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:30

    serigrafie, 1991, 40 x 54,7 cm, sign. DU Tomáš Coufal 91, č. 8/32, pokrčený, při spodním okraji natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Iva Fialová (Internetová aukce )

    (1958)

    Za mřížemi

    Položka č.: 234299

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:32

    lept, 1984, 49 x 40 cm, sign. PD Iva Fialová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • André Chabot (Internetová aukce )

    (1941)

    Bez názvu

    Položka č.: 234315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:34

    fotografie, 1999, 59,5 x 50 cm, sign. PD A. Chabot, vzadu popsáno: Photo André Chabot 1999, sign. André Chabot, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Králík (Internetová aukce )

    (1924-1999)

    Ulita

    Položka č.: 234330

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:36

    suchá jehla, 1985, 14,7 x 10,7 cm, sign. PD J. Králík, č. 40/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp (Internetová aukce )

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 234340

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:38

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp (Internetová aukce )

    (1940)

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 234341

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:40

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp (Internetová aukce )

    (1940)

    Praha - Karlův most v noci

    Položka č.: 234342

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:42

    fotografie, 1987, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vičar (Internetová aukce )

    (1967)

    Hlava dvakrát ukradená

    Položka č.: 234481

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:44

    lept, 2001, 29,3 x 25,3 cm, sign. PD Jan Vičar, levý horní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, absolvent ateliéru Františka Hodonského na pražské AVU a ateliéru grafiky Jiřího Lindovského, zabývá se zejména kombinováním klasických postupů grafických technik s experimentálními

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek (Internetová aukce )

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 234608

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:46

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek (Internetová aukce )

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 234609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:48

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook