Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Martin Salajka (Současná grafika)

    (1981)

    Havran a lebka II.

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:38

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/52, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka (Současná grafika)

    (1981)

    Havran a lebka I.

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:39

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/87, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laura Limbourg (Současná grafika)

    (1996)

    Dragon and Tiger

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:40

    litografie, papír, 2021, 43 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, č. 33/70

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laura Limbourg (Současná grafika)

    (1996)

    Dolphin Play

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:41

    litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka (Současná grafika)

    (1981)

    Chameleon II.

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:42

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/68, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík (Současná grafika)

    (1947)

    Kamasutra II.

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:43

    lept, 2002, 59 x 48,5 cm, sign DU L. Kuklík 2002, č. 7/120, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová (Současná grafika)

    (1946)

    Vzpomínka na Tunis

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:44

    litografie, 28 x 35 cm, sign. DU Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Valda (Současná grafika)

    (1999)

    Bez názvu

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:45

    serigrafie / sítotisk, papír, 2022, 43 x 58 cm, sign. PD Václav Valda 2022, č. 2/12

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský (Současná grafika)

    (1945)

    Ztracená řeka

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:46

    dřevořez, 2016, 90 x 60 cm, sign. PD Hodonský 6.3.2016, č. 3/4, pravý dolní roh ohnutý, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský (Současná grafika)

    (1945)

    Kvetoucí imprese

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:47

    dřevořez, 2021, 59 x 86,5 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek (Současná grafika)

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:48

    litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek (Současná grafika)

    (1978)

    Nokturno

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:49

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich (Současná grafika)

    (1979)

    Hlava

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:50

    litografie, 2019, 73 x 56,5 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 27/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich (Současná grafika)

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:51

    litografie, 2019, 54 x 76 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Zlesáková (Současná grafika)

    (1976)

    Cesta do Beirutu

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:52

    sítotisk, papír, 2011, 70 x 84 cm, sign. PD M.Zlesa.2011

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Zlesáková (Současná grafika)

    (1976)

    360 stupňů

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:53

    sítotisk, papír, 2022, 64 x 64 cm, sign. PD M.Zlesáková 2022, č. 32/40

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Zlesáková (Současná grafika)

    (1976)

    Trust me

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:54

    sítotisk, papír, 2022, 69,5 x 43,5 cm, sign. PD Zlesáková 2022, č. 42/49

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička (Současná grafika)

    (1977)

    Ohniště

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:55

    litografie, papír, 2023, 48,5 x 38 cm, sign. PD A. Růžička 2023, č. 74/77

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Němcová (Současná grafika)

    (1972)

    Planeta Mars

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:56

    serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 51/72

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová (Současná grafika)

    (1992)

    Slavnostní příjezd

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:57

    litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová (Současná grafika)

    (1992)

    To se nosí

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:58

    litografie, 2021, 38 x 48,5 cm, sign. PD Zichová 2021, č. 65/70

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková (Současná grafika)

    (1977)

    Velký proces

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:59

    linoryt, 2022, 60 x 80 cm, sign. PD Z.Hušková 2022, č. 4/20

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková (Současná grafika)

    (1977)

    Skrz vrstvy

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:00

    barevný linoryt, 2023, 70 x 52 cm, sign. PD Z.Hušková 2023, č. 1/14

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák (Současná grafika)

    (1940)

    Vánoce Rychlých šípů

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:01

    serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Němcová (Současná grafika)

    (1972)

    Plynojem se schodištěm

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:02

    serigrafie, papír, 2023, 44 x 44 cm, sign. PD B. B. Němcová 2023, č. 49/72

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek (Současná grafika)

    (1963)

    Ponorka

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:03

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, DU MVelíšek 2018, č. 73/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99 (Současná grafika)

    (1963)

    Svatej

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:04

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99 (Současná grafika)

    (1963)

    Hřbitov

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:05

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99 (Současná grafika)

    (1963)

    Léčebna

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:06

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99 (Současná grafika)

    (1963)

    Boží muka

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:07

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 26/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook