Dražené položky

  • Jaroslav Grus (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1891-1983)

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:41

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD J. Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Václav Hejna (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1914-1985)

    Dva akty

    Položka č.: 1062

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:42

    tuš, tužka, papír, 12,6 x 31,5 cm, sign. LD Václav Hejna, zažloutlý, přeložený, lehce pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1914-1985)

    Položka č.: 1063

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:43

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Jaška (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1906-1982)

    Model na špičkách

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:44

    tuš, papír, 57 x 38 cm, při okrajích mírně potrhaný papír, na papíře skvrnky, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kaláb (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1908-1950)

    Sedící muž

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:45

    tužka, tuš, papír, 28 x 22 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1908-1950)

    Položka č.: 1066

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:46

    2x tuš, papír, 21,8 x 24,6 a 22,2 x 28,4 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1908-1950)

    Motiv krajiny

    Položka č.: 1067

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:47

    2x tuš, papír, 22,2 x 28,4 a 18 x 22,2 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1908-1950)

    Položka č.: 1068

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:48

    2x tužka, akvarel, papír, 24,5 x 31,6 a 23 x 21,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zvlněný papír, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Kroča (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Extáze

    Položka č.: 1069

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:49

    kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zheng Pangiao (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Studovna tiché kontemplace

    Položka č.: 1071

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:51

    frotáž, 20. stol., 34,5 x 80,5 cm, podle obrazu z 18. st., zvlněný, na několika místech přeložený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pecháček (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Staročeská chalupa

    Položka č.: 1072

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:52

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Pokluda (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1919)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 1073

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:53

    tempera, papír, 53 x 87 cm, sign. PD Pokluda, rám, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

  • Michal Ranný (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1946-1981)

    Kameny

    Položka č.: 1074

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:54

    akvarel, papír, 1976, 20,7 x 29,2 cm, rám, na zadní straně kresby uvedeno: 30. V. 76, vzadu popsáno: získáno z pozůstalosti 7.7.92, ev. číslo 1428, v později vytvořené kartotéce není uvedeno - pozn. Em. Ranného, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka a J. Johna

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Skála (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1908-2001)

    U vody

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:55

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • J. Šimovčiak (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Údolí řeky

    Položka č.: 1076

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:56

    kvaš, papír, 50 x 34,5 cm, sign. LD J. Šimovčiak, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Šrámek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Na konci vesnice

    Položka č.: 1077

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:57

    tempera, papír, 28 x 27 cm, sign. PD Šrámek 59, rám

  • Věra Tatarová (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1966)

    Černo-bílá

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:58

    tuš, tempera, papír, 31 x 44 cm, sign. PD Tataro, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Voříšek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1924-1968)

    Lodě

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:59

    tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • L. Adamus (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Karlskirche ve Vídni

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:00

    lept, akvarel, 8,8 x 11,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Kozina (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1881-?)

    Staronová synagoga s radnicí

    Položka č.: 1081

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:01

    lept, 13 x 19,5 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Meyer (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1895-1952)

    Pražský motiv

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:02

    litografie, 26,5 x 19 cm, rám

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Alois Moravec (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Práce na poli

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:03

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:04

    litografie, akvarel, papír, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Pl…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladislav Röhling (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1878-1949)

    Stojící

    Položka č.: 1085

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:05

    lept, 17 x 9 cm, sign. PD V. Röhling, rám, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Max Švabinský (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Ke cti Josefa Mánesa

    Položka č.: 1086

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:06

    tisk, nalepeno na kartonu, 44,5 x 30,5 cm, značeno. PD M. Švabinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Maxmilian Švabinský (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    Jan Štursa

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:07

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karl Tucek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1889-1952)

    Pohled na klášter Melk v Rakousku

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:08

    lept, okolo roku 1920, 22 x 17,8 cm, sign. PD K. Tucek, na okraji papíru skvrny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    (1889-1952)

    Mnichov

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:09

    lept, okolo roku 1920, 20,5 x 16,2 cm, sign. PD K. Tucek, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvr

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Vaic (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce) - online aukce)

    (1884-1961)

    Loretka

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 16:10

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)