Dražené položky

  • Václav Fiala (Václav Fiala - Ilustrace a portréty)

    (1896-1980)

    Alenka Matějčková

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:08

    litografie na japanu, 1927, 40,2 x 27 cm, sign. PD V. Fiala 1927, 23/24, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    (1896-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:09

    litografie, 40,5 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, 7/9, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    (1896-1980)

    Portrét asiatky v tradičním oděvu

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:10

    litografie, 1932, 41,3 x 30,2 cm, sign. PD V. Fiala, 5/9, při okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    (1896-1980)

    Předseda nejvyššího senátního soudu ČSR Rössler

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:11

    litografie na japanu, 37,4 x 28,3 cm, sign. PD V. Fiala, při okraji mimo tisk mírně pokrčený a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Senátor Národního shromáždění Václav Černý

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:12

    litografie na japanu, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD V. Fiala, senátorem mezi lety 1931 a 1935, bránický řezník, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Spisovatel Václav Štech

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:13

    litografie na japanu, 43,7 x 29,6 cm, sign. PD V. Fiala, český učitel, spisovatel, dramatik a novinář, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Sochař Miloš Zet

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:14

    litografie, 1963, 47,2 x 33,3 cm, sign. PD V. Fiala, 12/16, *1920 - †1995, žák K. Pokorného, autor socialistických památníků, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Malíř a grafik Cyril Bouda

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:15

    litografie, 1963, 55,5 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, 1/22, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Grafik a typograf Method Kaláb

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:16

    litografie, 33,7 x 26 cm, sign. PD V. Fiala, 4/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Malíř a sochař Otakar Kubín II.

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:17

    litografie, 1964, 51 x 37,5 cm, sign. PD V. Fiala, 6/12, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1896-1980)

    Paní Bertocci

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:18

    litografie, 22,3 x 16 cm, značeno PD v desce V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Portrét Miroslava Raaba

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:19

    litografie, 41,5 x 23 cm, sign. PD V. Fiala, 9/12, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Portrét vnuček V. Fialy

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:20

    litografie, 41 x 27 cm, sign. PD V. Fiala, 3/36, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1896-1980)

    Malíř a grafik Karel Štika

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:21

    litografie, 1959, 41 x 28,2 cm, sign. PD V. Fiala, 1/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Malíř a grafik Lev Šimák

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:22

    litografie, 1962, 44,3 x 36 cm, sign. PD V. Fiala, 2/2, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Malíř a spisovatel Vlastimil Rada

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:23

    litografie, 1962, 54 x 43,5 cm, sign. PD V. Fiala, 1/22, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Továrník Jaroslav Pála ze Slaného

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:24

    litografie, 41,7 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, zakladatel a ředitel elektrotechnické továrny, jeden z aktérů vypálení Lidic, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1896-1980)

    Portrét muže

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:25

    litografie, 1927, 41,4 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, 31/36, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Ludvík Páleníček

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:26

    litografie, 37,3 x 31,2 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, kulturní a regionální historik, teatrolog, kunsthistorik, překladatel a autor knih pro mládež, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Redaktor Arthur Novák

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:27

    litografie, 1940, 44 x 30,2 cm, sign. PD V. Fiala 40, 16/25, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Tiskař Jaroslav Kraml

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:28

    litografie, 44,9 x 31,1 cm, sign. PD V. Fiala, 6/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Pianista Zdeněk Jílek

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:29

    litografie, 1963, 37,3 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala, 14/25, v dolní části mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Spisovatel a novinář Karel Nový

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:30

    litografie, 50 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, 8/22, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Jiří Taufer

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:31

    litografie, 1962, 46 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, 14/20, básník, překladatel a politický pracovník, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Profesor Jan Rypka

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:32

    litografie, 50,5 x 42,5 cm, sign. PD V. Fiala, 21/40, v rohu mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Portrét autorovy matky Marie Fialové

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:33

    litografie, 40 x 23 cm, sign. PD V. Fiala, 7/8, při okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Portrét vnučky

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:34

    litografie, 1957, 42,7 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, 7/11, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Portrét vnučky II.

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:35

    litografie, 1960, 42 x 18,8 cm, sign. PD V. Fiala, 17/24, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1896-1980)

    Portrét autorova otce Ing. Václava Fialy

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:36

    litografie, 45,7 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1896-1980)

    Portréty autorových rodičů

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:37

    litografie, 42,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Fiala, 11/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)