Dražené položky

  • Irena Hudcová (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neurčený autor (Abstraktní a geometrické tendence)

    Kuličky

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:06

    serigrafie, 1990, 22, 8 x 33 cm, sign. PD, č. 55/90, A. IV., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Černá hodina

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:07

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Anna Nečasová (Abstraktní a geometrické tendence)

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:08

    olej, karton, 19 x 13 cm, sign. PN, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Květ

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:09

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:10

    lept, 1992, 13 x 10,5 cm, sign. PD, rám, č. 2/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zvěř (Abstraktní a geometrické tendence)

    Upálení Jan Husa

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:11

    akryl, papír, 2016, 42 x 29,5 cm, sign. DU Zvěř 16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hořánek (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1925-1995)

    Struktura

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:12

    lept, 1967, 13,4 x 5,4 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Bočinka (Abstraktní a geometrické tendence)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Valter (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1909-2006)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:14

    pastel, papír, 32,5 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Ivan Králík (Abstraktní a geometrické tendence)

    Reliéf

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:15

    vrstvený papír, reliéf, 1991, 28,5 x 24 cm, PD monogr. IK 91, pasparta, vzadu podepsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Reliéf

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:16

    Reliéf

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:17

  • Václav Benedikt (Abstraktní a geometrické tendence)

    Papoušek

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:18

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ctirad Stehlík (Abstraktní a geometrické tendence)

    Brouk

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:19

    litografie, 1983, 9,2 x 7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 54/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová (Abstraktní a geometrické tendence)

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:20

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Dimitrij Kadrnožka (Abstraktní a geometrické tendence)

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:21

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Karlíková (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:22

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD O. Karlíková 98, č. 76/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Němeček (Abstraktní a geometrické tendence)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:23

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Beránek (Abstraktní a geometrické tendence)

    Osvícená figura

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:24

    lept, 1994, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Beránek, č. 6/50, výroční list klubu přátel Nové skupiny za rok 1993, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Králík (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1924-1999)

    Kámen na hledání pokladů

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:25

    suchá jehla, 1987, 12 x 10,7 cm, sign. DU J. Králík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1924-1999)

    Ai

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Radko Mašata (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1933-1999)

    Větší kompozice IV.

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:27

    pastel, papír, 1986, 60 x 58 cm, sign. PD R. Mašata 1986, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaroslav Šváb (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1906-1999)

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Vašíček (Abstraktní a geometrické tendence)

    (1919-2003)

    Kruh

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:29

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamila Ženatá (Abstraktní a geometrické tendence)

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:30

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Benetka (Abstraktní a geometrické tendence)

    Dobré i špatné zprávy

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:31

    akvarel, papír, 1999, 23,5 x 17 cm, sign. LD Benetka, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:32

    akvarel, papír, 1989, 23,5 x17 cm, sign. DU Benetka 89, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Krajina za městem

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:33

    (1906-1999)

    Postavy

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 16:36

    linoryt, 1966, 35,5 x 34,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 66, rám, č. 16/19, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, če…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)