Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Birgít Fonager (Internetová aukce )
Dívka s květy
Položka č.: 281797Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:02
olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Gebhart (Internetová aukce )
Inženýr
Položka č.: 276806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:03
olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Geisler (Internetová aukce )
Kytice
Položka č.: 281804Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:04
olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Geisler, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. H. Hickmann (Internetová aukce )
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:05
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Chramosta (Internetová aukce )
(1908-1990)
Do obory
Položka č.: 274023Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:06
akvarel, uhel,, papír, 1950, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Janča (Internetová aukce )
(1907-1992)
Brno
Položka č.: 217753Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:07
kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ellen Jilemnická (Internetová aukce )
(1946)
Spěch I.
Položka č.: 254864Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:08
akvarel, papír, 42 x 30 cm, sign. PD E. Jil., Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav V. Koutecký (Internetová aukce )
(1910-1983)
Muž s melouny
Položka č.: 270107Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:09
olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Karel Loukota (Internetová aukce )
(1883-1944)
Kupec
Položka č.: 274081Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:10
tužka, běloba, karton, 1905, 26,7 x 16,6 cm, sign. LD J. Loukota 05, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková (Internetová aukce )
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:11
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Mikloško (Internetová aukce )
(1984)
Dvě tváře
Položka č.: 226689Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Mikloško (Internetová aukce )
(1984)
Vlčí máky
Položka č.: 226688Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:13
akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mrkvička (Internetová aukce )
(1898-1957)
Rozhlásek
Položka č.: 274118Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:14
tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Nebor (Internetová aukce )
(1930-1992)
Highway
Položka č.: 221689Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:15
fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Nebor (Internetová aukce )
(1930-1992)
Opička
Položka č.: 221688Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:16
fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Nedorost (Internetová aukce )
(1945-2007)
Šašek a královna
Položka č.: 281789Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:17
olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Oskar Nestler (Internetová aukce )
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
Položka č.: 281799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:18
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:19
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Matka s dítětem
Položka č.: 277783Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor (Internetová aukce )
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:24
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor (Internetová aukce )
(1921-1996)
Zátiší
Položka č.: 269125Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:27
olej, plátno, 1953, 34 x 42,5 cm, sign. LN K. Oberthor 30. 4. 53, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK
-
Karel Oberthor (Internetová aukce )
(1921-1996)
Pranostika - duben
Položka č.: 273722Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:28
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Zuzana Oberthorová - Popelková (Internetová aukce )
(1949)
Motýl
Položka č.: 277814Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann (Internetová aukce )
(1911-1986)
Kavkaz I.
Položka č.: 281781Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:30
olej, malířská lepenka, 1971, 37 x 110 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní strně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rýz (Internetová aukce )
(1946-2016)
Oči
Položka č.: 257676Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:31
olej, sololit, 110 x 107 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
-
Snížek (Internetová aukce )
Zámek
Položka č.: 250510Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šimšíková (Internetová aukce )
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:34
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta (Internetová aukce )
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
Položka č.: 277910Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu