Dražené položky

  • Jiří Pavlík (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1939-1993)

    Osud

    Položka č.: 1384

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:51

    suchá jehla, 1988, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Pavlík 1988, č. 12/25, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    (1939-1993)

    Cesta

    Položka č.: 1385

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:52

    suchá jehla, 1981, 32,8 x 16 cm, sign. PD J. Pavlík 1981, č. 7/50, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    (1939-1993)

    Za oknem

    Položka č.: 1386

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:53

    suchá jehla, 1978, 33 x 23,7 cm, sign. PD J. Pavlík 1978, č. 17/50, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Fiala (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1896-1980)

    Radnické schody

    Položka č.: 1387

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:54

    lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Štěch (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1908-1982)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 1388

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:55

    lept, 32,8 x 24,5 cm, sign. PD K. Štěch, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

  • Karel Müller (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1899-1977)

    Nad Úvozem

    Položka č.: 1389

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:56

    lept, 32,5 x 24,7 cm, sign. PD Karel Müller, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

  • Antonín Majer (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1882-1963)

    Úvoz

    Položka č.: 1390

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:57

    lept, 32 x 25 cm, sign. PD Ant. Majer, č. 13/100, lehce zažloutlý papír, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Prémie Umělecké besedy

    Položka č.: 1391

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Vyznání

    Položka č.: 1392

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 17:59

    3x suchá jehla, 1983, vše sign. DU VKomárek, k 55. narozeninám Vladimíra Komárka připravili: E. Gebauer a J. Mauler, vydáno v Nedvězí 10. srpna 1983, tento výtisk má č. 39/80, na titulní straně věnování autora: S nezřízenou úctou k Tvému dílu, Renčíne Vladimíre věnuje pokorný Komár z Nedvězí v roce …

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    (1927)

    Skleničky na stole (PF 1976 Alena - Josef Bartošovi)

    Položka č.: 1393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:00

    suchá jehla, 1975, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU VKomárek

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1939-1993)

    Džbánek

    Položka č.: 1394

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:01

    suchá jehla, 1980, 17,5 x 11,6 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, č. 8/15, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1939-1993)

    Moje sny

    Položka č.: 1395

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:02

    suchá jehla, 1980, 15,5 x 24,8 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, č. 13/18, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1911-1986)

    Matka

    Položka č.: 1396

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:03

    10x litografie, 1943, všechny sign. PD Alois Pitrmann, vydáno v nákladu 50 číslovaných výtisků, tento má č. XII., na papíře skvrny, obálka poškozená, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 1397

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Lev Šimák (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1896-1989)

    Česání jablek

    Položka č.: 1398

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:05

    litografie, 30,8 x 40,7 cm, sign. PD Lev Šimák, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Emil Weirauch (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Konvolut 3 grafických listů

    Položka č.: 1399

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:06

    3x litografie?, vše sign. PD EWeirauch, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlé, při okrajích poškozené papíry

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1909)

    III. výstava Čs. strojírenství v Brně

    Položka č.: 1400

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:07

    litografie, 1959, 25,8 x 31,8 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 59, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1909)

    Na výstavě v Brně

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:08

    litografie, 1957, 24,5 x 31,5 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1909)

    Položka č.: 1402

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:09

    litografie, 1957, 19,6 x 26,5 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    (1909)

    Položka č.: 1403

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:10

    litografie, akvarel, 1957, 20 x 26,4 cm, PD značeno na kameni E Weirauch 57, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • J. Baabel (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Kořeny

    Položka č.: 1404

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:11

    dřevoryt, 18,3 x 15,8 cm, sign. PD J. Baabel, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Daniel Gawlik (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Ležící žena

    Položka č.: 1405

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:12

    linoryt, 1978, 22,5 x 39 cm, sign. PD D. Gawlik 78, č. 15/60

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • David Foldyna (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Paracas, čekání na Guano

    Položka č.: 1406

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:13

    fotografie, 2005, 30,5 x 45 cm, sign. vzadu Foldyna, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Alfons Mucha (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1860-1939)

    Champenois: Serie 1 - Léto

    Položka č.: 1407

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:14

    litografie, 9 x 13,9 cm, rám, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Mario Stretti (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1910-1960)

    Dvojice u vyhlídky

    Položka č.: 1408

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:15

    lept, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jindřich Pileček (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1944-2002)

    Převoz tanků

    Položka č.: 1409

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:16

    lept, 1988, 13,8 x 9 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 80/200, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Hořánek (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1925-1995)

    Položka č.: 1410

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:17

    lept, 15,8 x 12 cm, sign. DU Hořánek, č. 62/170, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Olga Čechová (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1925)

    Pták a Loďka

    Položka č.: 1411

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:18

    2x lept, 1994 a 1960, 15,8 x 11,8 a 7,5 x 9,3 cm, oba sign. PD Olga Čechová, č. 62/170 a č. 2/6, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení gra…

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Emanuel Ranný ml. (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Položka č.: 1412

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:19

    litografie, 22 x 15 cm, sign. DU Em. Ranný, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jaroslav Vodrážka (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1894-1984)

    Pražský hrad

    Položka č.: 1413

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 18:20

    lept, 16,5 x 20,8 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 93/150, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)