Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Ladislav Kuklík (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1947)
Z okna
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:32
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1947)
Kolotoč
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:33
lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1947)
Pohyb a tvar
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:34
lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:35
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
Vodní architektura
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:36
litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
Z Benátek
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:37
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
Krajina - architektura
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:38
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
Plovoucí smaragdy
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:39
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
Závěr skladby
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:40
barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1945)
J. S. Bach - Kantáty
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:41
dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1959)
Neznámá
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:42
suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1959)
Čtyři jezdci apokalypsy
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:43
suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1959)
U země II.
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:44
suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1959)
Gorily
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:45
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1955)
Vesnický příběh
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:46
lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1955)
Hlava
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:47
lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1955)
Tajemství Madony
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:48
lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1955)
Boj dobra se zlem
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:49
lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:50
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bolf (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:51
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří David (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1956)
Střecha
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:52
serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1967)
Modré proužky
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:53
serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bradáček (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1922-1984)
Hlava
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:54
patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořek Šípek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1949-2016)
Váza Chimera
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:55
sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1989)
Rybník
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:56
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:57
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Dušek (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1992)
Po dešti
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:58
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:59
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:00
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča (Současné umění, Fotografie (209. Aukce) - 3. kolo)
(1947)
Keř
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:01
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO