Dražené položky

  • Vladimír Jiránek (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1938-2012)

    Nic mi nevykládejte..

    Položka č.: 1520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:41

    tuš, papír, 19,5 x 27,7 cm, text: Nic mi nevykládejte mistře. Vy byste zasloužil z každý strany jednoho oskara., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kalousek? (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Rozhlasová stanice Vltava

    Položka č.: 1521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:42

    koláž, papír, 24 x 33 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kalousek (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1925-1986)

    Panenka

    Položka č.: 1522

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:43

    tuš, papír, 33 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1925-1986)

    Horníček

    Položka č.: 1523

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1925-1986)

    První dostane pohár!

    Položka č.: 1524

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:45

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1925-1986)

    Bílé místo

    Položka č.: 1525

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1924-2011)

    Svatebčané

    Položka č.: 1526

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:47

    tuš, papír, 33 x 23,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Taky se ti, drahá, sex hnusí, ilustrace pro časopis Kvítko, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1924-2011)

    Kdy začal fantazírovat?

    Položka č.: 1527

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:48

    tuš, papír, 18 x 24,4 cm, sign. PD Nep, dole text: Kdy začal fantazírovat? Když nastoupil u meteorologů., na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    (1924-2011)

    Uzavřené oddělení

    Položka č.: 1528

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:49

    tuš, papír, 30 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, dole text: Při vší demokracii, buďte, doktore, bedlivý na pacienty s asociacemi!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    (1924-2011)

    Konverzace

    Položka č.: 1529

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:50

    fix, papír, 21,1 x 14,8 cm, dole text: Mluvíte tak málo, že vypadáme jako ženatí., jemně zažloutlý a ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5488 Historie příhozu

  • Jaroslav Malák (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1928)

    Svoboda Dubček

    Položka č.: 1530

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:51

    fix, airbrush, papír, 1969, 22,2 x 31,2 cm, sign. PD Malák, Mladý svět č. 4-69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Josefa Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1924-2011)

    Nepraktická známost

    Položka č.: 1531

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:52

    propiska, papír, 16 x 11 cm, dole text: - Ale známost je s takovým … vyloučena. Nevejde se do skříně., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Kantorek (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1942-2017)

    Draci

    Položka č.: 1532

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:53

    tuš, papír, 24 x 32,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1942-2017)

    Lev

    Položka č.: 1533

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:54

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Různí autoři (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Slovenští autoři - konvolut 22 grafických listů

    Položka č.: 1534

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:55

    22 x grafický list, všechny signovány, 2 x originální pouzdro , 10 x Dušan Kállay, 5 x Kamila Štanclová, 3 x Igor Rumanský, 2 x Karol Ondreička, 2 x J. Kyselová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • František Pavelka (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1894-1948)

    V zahradě

    Položka č.: 1535

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:56

    lept, 8,5 x 7 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pausch (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Prťavec

    Položka č.: 1536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:57

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo kresbu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lampář

    Položka č.: 1537

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:58

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Vozka

    Položka č.: 1538

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 18:59

    akvarel, tuš, papír, 1980, 37 x 30 cm, sign. PD Pausch 80, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo kresbu protržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1890-1957)

    Na stavbě

    Položka č.: 1539

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:00

    tuš, papír, 16,9 x 24,7 cm, sign. PD A. J. Alex, studie k leptu, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr Dillinger (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1899-1954)

    Za městem

    Položka č.: 1540

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:01

    lept, 17 x 21,3 cm, sign. PD Petr Dillinger, 5/35, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1890-1957)

    V ohni

    Položka č.: 1541

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:02

    tuš, papír, 14,5 x 18,9 cm, pd potvrzení pravosti od M. Alexové, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Navrátil? (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Dvě postavy

    Položka č.: 1542

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:03

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Polní práce, Spánek, Polední odpočínek, Pradleny

    Položka č.: 1543

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:04

    3x litografie, 1x linoryt, 1935, 26,6 x 39; 25,4 x 36,4 cm, Umělecká beseda svým členům na rok 1935, 4 grafiky: V. Sedláček, B. Vaníček, O. Kerhart, A. Moravec, text F. Skácelík, natržený přebal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Sedláček (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    (1892-1973)

    Sklizeň

    Položka č.: 1544

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:05

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1892-1973)

    Na koni

    Položka č.: 1545

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:06

    litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hodek (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Portrét

    Položka č.: 1546

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:07

    dřevoryt, 14,3 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Slavíček (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Tichavský kostelík

    Položka č.: 1547

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:08

    dřevoryt, 21,1 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Orání

    Položka č.: 1548

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:09

    dřevoryt, 21,2 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neurčený autor (Bibliofilská aukce - online část (166. aukce))

    Loďky

    Položka č.: 1549

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 19:10

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)