Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Adolf Jelínek Alex (Internetová aukce )

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:09

    lept, 5,2 x 8,3 cm, sign. PD JA Alex, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:10

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler (Internetová aukce )

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:11

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux (Internetová aukce )

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:12

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Georg podle Hamilton de (Internetová aukce )

    (1672-1737)

    Holandská škola

    Položka č.: 195965

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:13

    rytina, 12,7 x 10,6 cm, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:14

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Vacek (Internetová aukce )

    (1951)

    Druhý břeh

    Položka č.: 196219

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:15

    litografie, 1997, 31,9 x 24,7 cm, sign. PD Ludvík Vacek 97, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Les

    Položka č.: 196251

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:16

    litografie, 27,5 x 21,2 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann (Internetová aukce )

    (1911-1986)

    Na okraji lesa

    Položka č.: 196253

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:17

    litografie, 31,5 x 46 cm, PD značeno na kameni Alois Pitermann, vzadu a DU slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoffstädter (Internetová aukce )

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:18

    litografie, 1942, 24 x 35 cm, sign. PD BHoffstädter 42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:19

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    R Richterův dům a rynek u Rotta s pradlenami Rudolfa Kremličky; S Staré zámecké schody se svými staviteli a s pozadím Starého města

    Položka č.: 199238

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:20

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:21

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD L. Čmerda, č. 5/30, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    E Emauzy

    Položka č.: 199240

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:22

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    Ch Chotkova silnice

    Položka č.: 199241

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:23

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    D Dienzenhoferův letohrádek

    Položka č.: 199242

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:24

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

    Položka č.: 199243

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:25

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda (Internetová aukce )

    (1930)

    Z Zubr evropský a další zvířata v ZOO za zámkem v Tróji

    Položka č.: 199244

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:26

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba (Internetová aukce )

    (1912-1983)

    Okupace

    Položka č.: 199264

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:27

    litografie, 22,4 x 32,1 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lev Šimák (Internetová aukce )

    (1896-1989)

    Oheň

    Položka č.: 199320

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:28

    litografie, 1942, 22,8 x 30,7 cm, sign. LD Lev Šimák, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Bartoš (Internetová aukce )

    (1926)

    Paridův soud

    Položka č.: 199458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:29

    sítotisk, 1989, 20,8 x 15 cm, sign. DU JBartoš 1989, Antikvariát Ostrovní, studium na kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Tolerance 95

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka (Internetová aukce )

    Řeka

    Položka č.: 199538

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:30

    lept, 1953, 16,3 x 32 cm, sign. PD Mahelka 53, při okrajích pokčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hruška (Internetová aukce )

    (1930)

    Profil dívky

    Položka č.: 199566

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:31

    litografie, 1974, 19,2 x 32,5 cm, sign. PD K. Hruška 74, č. 5/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Novák (Internetová aukce )

    (1902-1987)

    Múzy

    Položka č.: 199567

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:32

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková (Internetová aukce )

    (1887-1969)

    Zvonička v Hronseku na Slovensku

    Položka č.: 201120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:33

    dřevoryt, 1925, 19 x 12,8 cm, LD značeno ve štočku AV, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:34

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst (Internetová aukce )

    Nákladní loď

    Položka č.: 201135

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:35

    lept, 13 x 15,7 cm, sign. PD Leo Horst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petrbauer (Internetová aukce )

    Smrtka

    Položka č.: 201578

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:36

    lept, 12,2 x 17 cm, sign. PD Petrbauer, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Dům

    Položka č.: 201593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:37

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová (Internetová aukce )

    (1934)

    Předehry

    Položka č.: 202132

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:38

    tuš, tužka, papír, 25,5 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook