Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:38

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:39

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:40

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Kompozice

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:41

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:42

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:43

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:44

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:45

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Zátiší

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:46

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Milenci

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:47

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:48

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:49

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:50

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:51

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:52

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff (Internetová aukce )

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:53

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi (Internetová aukce )

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 230091

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:54

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti (Internetová aukce )

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 230226

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:55

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Nejedlý (Internetová aukce )

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:56

    pastel, papír, 36,5 x 23 cm, sign. PD Nejedlý K., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka a F. Sequense na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Příhoda (Internetová aukce )

    (1892-?)

    Západ slunce

    Položka č.: 230252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:57

    akvarel, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Jindř. Příhoda, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lux (Internetová aukce )

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:58

    lept, 1910, 18,5 x 16,8 cm, sign. PD Richard Lux 1910, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex (Internetová aukce )

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 230324

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:59

    lept, 42,2 x 64,5 cm, sign. PD JA. Alex, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex (Internetová aukce )

    (1890-1957)

    Kavalérie

    Položka č.: 230325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:00

    lept, 25 x 36,3 cm, sign. PD JA. Alex, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Kytice

    Položka č.: 231322

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:01

    olej, plátno, 57 x 44 cm, sign. PD nečitelně, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Václav Fiala (Internetová aukce )

    (1896-1980)

    Jarní kytice

    Položka č.: 232518

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:02

    litografie, 43,3 x 32 cm, sign. PD V. Fiala, rám, zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Černý (Internetová aukce )

    Krajina

    Položka č.: 232519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:03

    uhel, papír, 1942, 27,5 x 26 cm, sign. LD Černý 42, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Antušek (Internetová aukce )

    (1900-1968)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 233116

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:04

    kvaš, tempera, karton, 33 x 40 cm, sign. PD V. Antušek, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:05

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st. (Internetová aukce )

    (1933-2008)

    Pár

    Položka č.: 233579

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:06

    olej, karton, 35 x 46 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st. (Internetová aukce )

    (1933-2008)

    Krasobruslařka

    Položka č.: 233580

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 15:07

    olej, sololit, 41 x 28 cm, sign. LD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook