Dražené položky

  • Vlastimil Miller (Internetová aukce )

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Jandejsek (Internetová aukce )

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:25

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Položka č.: 221407

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:30

    Postava

    Položka č.: 221408

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:35

  • Aleš Lamr (Internetová aukce )

    Fragmenty

    Položka č.: 221433

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:40

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Michal Novotný (MICL) (Internetová aukce )

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:45

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Suchý (Internetová aukce )

    Spánek

    Položka č.: 221446

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Zdeněk Mézl (Internetová aukce )

    Josephus II.

    Položka č.: 221667

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 10:55

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Olga Čechová (Internetová aukce )

    (1925)

    PF

    Položka č.: 221766

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:00

    litografie, 1996, 15 x 10 cm, sign. PD Olga Čechová 96, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1925)

    ExLibris

    Položka č.: 221767

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:05

    litografie, 1997, 13,8 x 9 cm, sign. PD Olga Čechová 97, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková (Internetová aukce )

    Praha - aktovka (Karlův most)

    Položka č.: 221787

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:10

    kombinovaná technika, 2004, 11,3 x 14,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová - Roubíčková 2004, rám, č. 33/50, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Adámek (Internetová aukce )

    (1882-1953)

    Most přes říčku

    Položka č.: 222014

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:20

    olej, karton, 1944, 25 x 33 cm, sign. LD Rud. Adámek 44, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

  • Příbramská (Internetová aukce )

    Baletka

    Položka č.: 222015

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:25

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:30

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • G. Parziale (Internetová aukce )

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hála (Internetová aukce )

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 223796

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:40

    měkký kryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Hála, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Bedřich Horálek (Internetová aukce )

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Krajina se snopy

    Položka č.: 223817

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:50

    olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Julie Joujová (Internetová aukce )

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 11:55

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ivan Ouhel (Internetová aukce )

    Položka č.: 224315

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:00

    kombinovaná technika, 1984, 35 x 35 cm, sign. DU I. Ouhel 84, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Hana Čápová (Internetová aukce )

    Svatební den

    Položka č.: 224418

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:05

    lept, 1981, 64,5 x 49 cm, sign. PD Hana Čápová 81, rám, č. 10/35, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Stanislav Holý (Internetová aukce )

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:10

  • Rumen Sazdov (Internetová aukce )

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:15

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Monogramista Š (Internetová aukce )

    Spící muž

    Položka č.: 225124

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:20

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Valentin Držkovic (Internetová aukce )

    (1888-1969)

    Krmení koz

    Položka č.: 225782

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:25

    olej, sololit, 50. léta, 50 x 70,5 cm, sign. LD V. Držkovic, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte …

  • Yves Alix (Internetová aukce )

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:30

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Jaroslav Klápště (Internetová aukce )

    (1923-1999)

    Poselství podzimu

    Položka č.: 225898

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:35

    suchá jehla, 1982, 46,5 x 28,3 cm, sign. PD Klápště 82, č. 3/20, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

  • Michaela Lesařová Roubíčková (Internetová aukce )

    Česká krajina

    Položka č.: 225929

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:40

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bernard Reder (Internetová aukce )

    (1897-1963)

    Položka č.: 225950

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 12:45

    dřevoryt, ruční papír, 23,5 x 30 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)