Stanislav Lolek

(1873-1936)

  • Stanislav Lolek

    (1873-1936)

    Makové pole

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, plátno, 70 x 75 cm, sign. PD Lolek St., rám, žák prof. Mářáka a Ottenfelda na AVU v Praze

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.800 €)