Stanislav Lolek

(1873-1936)

  • Stanislav Lolek

    (1873-1936)

    Údolí s řekou

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 39.500 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:14

    olej, plátno, 46 x 56 cm, sign. PD Lolek St., rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Na pražské Akademii výtvarných umění byl žákem prof. Julia Mařáka, Antonína Slavíčka a Rudolfa von Ottenfeld. Typickým námětem jeho obrazů se staly výhledy do krajiny, zvířecí motivy a lesní interiéry…

    Aktuální cena: 39.500 CZK (1.520 €)