Jaroslav Štika
(1906-1940)bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Klečící akt
Položka č.: 265967Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:16
tužka, papír, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt v šátku
Položka č.: 265968Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:18
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt
Položka č.: 265969Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:20
tužka, papír, 44 x 31 cm, monogr. PD JŠ, rám, drobné skvrny na papíře, místy poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Žena v kroji
Položka č.: 281477Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:22
akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)