Josef Procházka

(1909-1984)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 129.000 CZK (5.160 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 15:00

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1. poloviny 20.století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 129.000 CZK (5.160 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, ukázka velmi dobře odvedené krajinářské práce žáka prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarných umění navazující na českou tradiční krajinomalbu 19. a 1. poloviny 20.století. Olejomalba Borový remízek svým výrazným využitím světlé barevné pl…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)