Josef Procházka

(1909-1984)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 84.000 CZK (3.231 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:24

    olej, plátno, 57 x 94 cm, sign. PD, rám, překrásná a malebná ukázka z ruky významného krajináře, který ve svém díle navázal na to nejlepší z české realistické krajinomalby 19. a 1. poloviny 20. Století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarných umění. Zamiloval si a často také ztvárňo…

    Aktuální cena: 84.000 CZK (3.231 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (962 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 21:26

    olej, karton, 26 x 35 cm, sign. PD Josef Procházka, rám, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, Provenience: Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 25.000 CZK (962 €)