Josef Procházka

(1909-1984)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, karton, 26 x 35 cm, sign. PD Josef Procházka, rám, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 145.000 CZK (5.800 €)

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1. poloviny 20.století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 145.000 CZK (5.800 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    olej, plátno, 57 x 94 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Překrásná a malebná ukázka z ruky významného krajináře, který ve svém díle navázal na to nejlepší z české realistické krajinomalby 19. a 1. poloviny 20. století. Byl žákem prof. Nejedlého na pra…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, ukázka velmi dobře odvedené krajinářské práce žáka prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarných umění navazující na českou tradiční krajinomalbu 19. a 1. poloviny 20.století. Olejomalba Borový remízek svým výrazným využitím světlé barevné pl…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)