Josef Procházka

(1909-1984)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 176.000 CZK (6.770 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:00

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 176.000 CZK (6.770 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 66.000 CZK (2.539 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:05

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 66.000 CZK (2.539 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 84.000 CZK (3.231 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:35

    olej, plátno, 57 x 94 cm, sign. PD, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Překrásná a malebná ukázka z ruky významného krajináře, který ve svém díle navázal na to nejlepší z české realistické krajinomalby 19. a 1. poloviny 20. Století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii vý…

    Aktuální cena: 84.000 CZK (3.231 €)