Roman Havelka

(1877-1950)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, plátno, 39,5 x 36 cm, sign. PD Havelka, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Lesní tůňka

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, plátno, 1938, 80,5 x 100 cm, sign. LD Rom. Havelka 1938, rám, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně. Havelkova tvorba působivě spojuje mařákovský novor…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Lesní potok

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    olej, karton, 1930, 40,5 x 50,5 cm, sign. LD Rom. Havelka 1930, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, řemeslně velmi vydařené dílo našeho významného krajináře. Studoval na VŠUP v Praze u prof. Lišky a Stibrala, poté u prof. Mařáka a Ottenfelda na Akademii výtvarných umění tamtéž. By…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Les

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    olej, karton, 30,5 x 40 cm, sign. PD Rom. Havelka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, osobitě ztvárněná krajina milovníka Podyjí a výrazného představitele české krajinomalby, jenž absolvoval ateliér krajinářství u prof. J. Mařáka na Akademii výtvarných umění v Praze. Dílem svého u…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)