Roman Havelka

(1877-1950)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Lesní partie

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (577 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:00

    olej, karton, 1936, 29 x 39 cm, sign. LD Rom. Havelka 1936, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, typické dílo žáka Mařákovy krajinářské školy, který ve své tvorbě prošel přes realismus, naturalismus až k impresi. V nabízeném díle vidíme právě zástupce Havelkova osobitého ztvárnění l…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (577 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (962 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:02

    olej, lepenka, 39 x 49 cm, sign. LD Rom. Havelka, rám, vzadu štítek: Obchodní podnik syndikátu V. U., Praha II. - Purkyňova 6, 1929. Osobitě ztvárněná krajina milovníka Podyjí a výrazného představitele české krajinomalby, jenž absolvoval ateliér krajinářství u prof. J. Mařáka na Akademie výtvarných …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (962 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.077 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:04

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD Rom. Havelka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Typické dílo našeho významného krajináře. Studoval na VŠUP v Praze a poté u prof. Mařáka a Ottenfelda na Akademii výtvarných umění tamtéž. Byl členem Jednoty umělců výtvarných a předsedou Sdružení …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.077 €)