Roman Havelka

(1877-1950)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Kresby

    Položka č.: 214646

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 10:52

    akvarel, tuš, papír, 1892, všechny kresby okolo 9 x 12 cm, sign. PD Havelka, rám, čtyři kresby o rozměrech okolo 9 x 12 cm, rozměr obou výřezů pasparty 24 x 34,5 cm, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakláda…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)