Roman Havelka

(1877-1950)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 212882

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2017 10:08

    olej, plátno, 39,5 x 36 cm, sign. PD Havelka, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID5047 Historie příhozu