Josef Holub

(1870-1957)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Strom v krajině

    Položka č.: 212883

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2017 10:10

    olej, karton, 25,5 x 14 cm, sign. PD J. Holub, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID249 Historie příhozu