Josef Holub

(1870-1957)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Nelahozeves u jihovýchodní strany

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.731 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:06

    olej, karton, 1940, 50 x 65 cm, sign. PD, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.731 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Strom v krajině

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (577 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 21:24

    olej, karton, 25,5 x 14 cm, sign. PD J. Holub, rám, žák prof. Mařáka na AVU v Praze. , Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (577 €)