Josef Holub

(1870-1957)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (6.924 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:10

    olej, plátno, 74 x 100,5 cm, rám, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 180.000 CZK (6.924 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Nelahozeves u jihovýchodní strany

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.731 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:15

    olej, karton, 1940, 50 x 65 cm, sign. PD, rám, Vzadu popsáno autorem, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.731 €)