Josef Holub

(1870-1957)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Strom v krajině

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, karton, 25,5 x 14 cm, sign. PD J. Holub, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Krajina s říčkou

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, plátno, 1925, 74 x 100,5 cm, rám, žák Mařákovy krajinářské školy na pražské Akademii, své náměty čerpal z okolí Dolního Povltaví a Podřipska. Během studia na Akademii obdržel Purmanovo a následně i Hlávkovo stipendium, za které se vydal na studijní cestu do Dalmácie a Černé Hory. Josef Holub v…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Zámek u Nelahozevsi

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, karton, 1940, 50 x 65 cm, sign. PD J. Holub 1940, rám, vzadu popsáno autorem, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)