Bohuslav Dvořák

(1867-1951)

  • Bohuslav Dvořák

    (1867-1951)

    Břízové stromořadí

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 15:00

    olej, plátno, 20 x 26,5 cm, sign. PD B. Dvořák, rám, vzadu štítek s popisem

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)