Bohuslav Dvořák

(1867-1951)

  • Bohuslav Dvořák

    (1867-1951)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:20

    olej, karton, kolem roku 1935, 38,5 x 52 cm, sign. PD B. Dvořák, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Na Akademii výtvarných umění studoval krajinářskou školu prof. J. Mařáka. Oblíbil si přírodu naší země, maloval po celé zemi, nejradši ovšem přírodu Podkrkonoší kolem Nové Paky. Svo…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.500 €)