Gustav Macoun

(1892-1934)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Oblaka

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, karton, po roce 1915, 40 x 60 cm, sign. LD Macoun, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Kameničky

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    olej, plátno, 1908, 70 x 94 cm, sign. LD G. Macoun, rám, významný český krajinář, impresionista, žák A.Kalvody, V. Jansy a A. Slavíčka na pražské Akademii výtvarných umění. Maloval především Český ráj, okolí Kameniček a Českomoravskou Vysočinu. Obrazem Kameničky vzdává čest profesorovi a svému uměle…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)