Gustav Macoun

(1892-1934)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Pod Zvičinou

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:25

    olej, plátno, 1932, 50 x 68 cm, sign. LD Gustav Macoun 32, rám, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)