Gustav Macoun

(1892-1934)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Před bouří

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.116 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:20

    olej, karton, 49 x 67 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Výtečná ukázka české krajinářské školy od žáka A. Kalvody a A. Slavíčka na Akademii výtvarných umění v Praze. Milovník zejména Českomoravské vrchoviny a Českého ráje často zobrazoval melancholické zimní či podzimní kraji…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.116 €)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Oblaka

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.077 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:22

    olej, karton, po roce 1915, 40 x 60 cm, sign. LD Macoun, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.077 €)