Julius Mařák

(1832-1899)

  • Julius Mařák

    (1832-1899)

    Interiér lesa

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 15:00

    olej, plátno, 1890, 67,5 x 47 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, vzadu popsáno: Práce Julia Mařáka mého profesora Ota Bubeníček 22. 3. 1961, rodák z Litomyšle a jeden z nejvýznamnějších českých krajinářů 2. poloviny 19. století, který se podílel také na výzdobě Národního divad…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Julius Mařák

    (1832-1899)

    Kameny

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    tužka, papír, 17,5 x 27,5 cm, rám, vzadu razítko Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Haushofera na Akademii v Praze a E. Schleicha a L. Rottmanna na Akademii v Mnichově

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)