Julius Mařák

(1832-1899)

  • Julius Mařák

    (1832-1899)

    Interiér lesa

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:28

    olej, plátno, 1890, 67,5 x 47 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, vzadu popsáno: Práce Julia Mařáka mého profesora Ota Bubeníček 22. 3. 1961, rodák z Litomyšle a jeden z nejvýznamnějších českých krajinářů 2. poloviny 19. století, který se podílel také na výzdobě Národního divad…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.500 €)