Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Letní krajina

    Položka č.: 207707

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2017 10:09

    olej, lepenka, 32 x 41,5 cm, sign. PD J. Ullman, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Nabízené dílo je malbou známého krajináře, který studoval nejprve na mnichovské Akademii, později u M. Pirnera a J. Mařáka na pražské Akademii výtvarných umění. Zpočátku své tvorby byl ovlivněn prá…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.500 €)