Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Mlékojedy

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 89.000 CZK (3.424 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:26

    olej, lepenka, 49,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Ullmann 1911, rám, vzadu výstavní razítko Goltzova tvrz, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, lepenka mírně prohnutá

    Aktuální cena: 89.000 CZK (3.424 €)