Josef Ullmann

(1870-1922)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 211617

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2017 11:00

    olej, karton, kolem roku 1918, 51 x 67 cm, sign. PD J. Ullmann, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)