François Antoine Bossuet

(1798-1889)

  • François Antoine Bossuet

    (1798-1889)

    V horách

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.077 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:12

    olej, plátno, před rokem 1851, 51,5 x 41,5 cm, sign. PD F. Bossuet V. Y., rám, na zadní straně štítek s popisem z roku 1851, práce významného belgického malíře 19. století, profesora na Akademii v Bruselu, známého svými obrazy krajin, měst a památek Španělska a Itálie, a to především pro jejich doko…

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.077 €)