Endré Nemés

(1909-1985)

  • Endré Nemés

    (1909-1985)

    Zátiší s cukřenkou

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 600.000 CZK (23.077 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:18

    olej, karton, 46 x 66 cm, sign. LN Endre Nemes, rám, špičková práce originálního umělce, jehož dílo je uznávané i v zahraničí. Narodil se na Slovensku, ovšem umění studoval u nás a to na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Williho Nowaka. Většinu svého života pak strávil ve Švédsku. Byl čle…

    Aktuální cena: 600.000 CZK (23.077 €)