Ota Bubeníček

(1871-1962)

malíř, loutkář, žák J. Mařáka a A. Slavíčka. Od r. 1902 člen Jednoty umělců výtvarných, zastoupen v NG Praha, GHMP, VČG Pardubice, MU Olomouc, AJG Hluboká n.Vltavou

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Krajina s domy

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:40

    olej, karton, 27 x 38 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Absolvent pražské AVU, konkrétně ateliéru krajinářství u prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfeld. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo …

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.000 €)