-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Dvě studie dráčků na keramiku
Položka č.: 251687Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:28
tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Pastvina s ovcemi
Položka č.: 251688Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:30
tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Postavy duchů - mnichů
Položka č.: 262346Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:00
ofset, 19 x 13 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie tří dráčků na keramiku
Položka č.: 263103Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:14
tužka, papír, 2,5 x 7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 263104Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:16
tužka, papír, 3,5 x 4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie dráčka na keramiku
Položka č.: 263105Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:18
tužka, papír, 3,3 x 3,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Hlava španěla
Položka č.: 263106Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:20
tužka, papír, 6 x 4 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Maska
Položka č.: 268595Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:28
ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 34/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besed…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 280085Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:32
tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Palma
Položka č.: 280098Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:34
litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, soupis František Dvořák: Grafické dílo Jana Zrzavého, č. 14, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdoší…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Hlava anděla
Položka č.: 281038Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:36
tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.H.Mácha - Máj
Položka č.: 267970Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:34
6x světlotisk, soubor světlotiskových ilustrací J. Zrzavého K Máchovu máji, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dí…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Štědrý večer
Položka č.: 267971Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:36
světlotisk, 50 x 33 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Lilie
Položka č.: 267972Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:38
světlotisk, 50 x 33 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Vodník
Položka č.: 267973Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:40
světlotisk, 51 x 35 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.J. Erben: Kytice - Svatební košile
Položka č.: 275888Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:52
světlotisk, 51 x 33,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupin…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Ověnčená hlava
Položka č.: 281284Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:09
litografie, 35 x 26,5 cm, sign. PD Zrzavý Jan, rám, č. 37/100, list z II. alba vydaného Galerií Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera r. 1973 v nákladu 100 výtisků. Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kte…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO