Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém bojníku

    Položka č.: 207613

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2017 22:30

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 212028

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 22:00

    litografie, 28,7 x 36 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, vzadu razítko ČFVU, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Pražský hrad

    Položka č.: 212051

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 07. 2017 22:46

    litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, č. 1/200, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Stvořidla

    Položka č.: 212766

    Plánované ukončení: 08. 08. 2017 13:22

    cyklus čtyř litografií + litografovaný přebal, 1945, 30,5 x 40,5 - 32 x 39 cm, monogr. PD na kameni J. R., 444/500, cyklus litografií na oslavu řeky Sázavy, z nejkrásnějšího úseku jejího toku, mezi obcemi Smrčnou a Vilémovicemi, názvy litografií: Bludný balvan, V peřejích, Kamenné moře, Prudký proud…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)