Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Plavení koní u mostu

    Položka č.: 1057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 05:34

    dřevoryt, 25,9 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, č. 22/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u mostu

    Položka č.: 1058

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 05:35

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Akvarel

    Položka č.: 229708

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 16:21

    katalog, 1946, Pražské nakladatelství V. Poláčka, Praha, vazba původní, brožovaná, 136 stran, s obálkou, vazba opotřebená, ušpiněná, obálka potrhaná a ušpiněná, některé stránky ušpiněné, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Dřevorubci

    Položka č.: 229880

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:13

    dřevoryt, 29 x 39,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Potápějící se loď

    Položka č.: 229889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:22

    litografie, 22,2 x 15,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U pomníku

    Položka č.: 229890

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:23

    litografie na japanu, kolem 1945, 41 x 31,5 cm, značeno LD na kameni Jan Rambousek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na brigádě

    Položka č.: 229891

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:24

    sépie, papír, 1951, 42 x 52,2 cm, monogramováno PD R - 51, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Dvojice

    Položka č.: 223372

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 16:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Padací most před Amsterdamem

    Položka č.: 223371

    Plánované ukončení: 03. 01. 2019 16:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)