Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 199529

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2019 10:10

    litografie, 24,7 x 35 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Libeňský železniční most

    Položka č.: 233554

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:46

    dřevoryt, 25,8 x 34,74 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)