Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 199529

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2018 14:35

    litografie, 24,7 x 35 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sirotek po padlém zbojníku

    Položka č.: 207613

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2018 21:24

    litografie, 41,5 x 32 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, vydala Česká sociální pomoc a Svaz národní revoluce, PD věnování Na památku Jan Rambousek, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)