Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Spící žena

    Položka č.: 217853

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2017 15:45

    litografie, 15,4 x 11,1 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Listiny

    Položka č.: 217852

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2017 15:50

    litografie, 9,8 x 9,6 cm, sign. PD Jan Rambousek, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kopáč

    Položka č.: 217685

    Plánované ukončení: 14. 12. 2017 20:52

    dřevoryt, 12,7 x 9,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    J. Knap: Réva na zdi

    Položka č.: 215896

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2017 10:34

    bibliofilie, 4 pův. dřevoryty a upr. J. Rambousek, podp. autora na patitulu, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1926, ex. 18/100 na similijapanu, pův. celokožená vazba s ražbou, 112s., levý dolní růžek desek naražený, odřené okraje vazby, uvnitř stav velmi dobrý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preisl…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Fr. Kropáč: Posedlí

    Položka č.: 215910

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2017 10:48

    bibliofilie, ob. dřevoryt J. Rambousek, podpis autora na patitulu, vyd. Družstevní práce, Praha, 1928, ex. 50/100 na ruč. losínském papíře a v celokožené vazbě se zlacením a ražbou, ob. vevázána vzadu, 233s., úbytek desek ve spodní části hřbetu, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J.…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Mechanismus utrpení

    Položka č.: 216576

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2017 15:14

    lept, 1927, 24,1 x 27,2 cm, sign. Jan Rambousek 1927, PF 1927, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Hollar (Sborník grafického umění, ročník XXVI, č. 1)

    Položka č.: 216581

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2017 15:19

    časopis, pův. graf. příloha dřevoryt Na bramborách sign. PD J. Rambousek, vyd. SČUG Hollar, Praha, 1954, ob. dřevoryt O. Dubay, upr. M. Kaláb, brož, 48s., dobrý stav, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jan Rambousek: Soubor kreseb a grafiky

    Položka č.: 216741

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 11:19

    plakát k výstavě, 1962, 40,5 x 61 cm, k autorově výstavě v Domě umělců v Hradci Kralové v roce 1962, při okraji pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Dřevorubci

    Položka č.: 216999

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 15:37

    dřevoryt, 29 x 39,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Potápějící se loď

    Položka č.: 217033

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 16:11

    litografie, 22,2 x 15,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U pomníku

    Položka č.: 217034

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 16:12

    litografie na japanu, kolem 1945, 41 x 31,5 cm, značeno LD na kameni Jan Rambousek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Stařenka na louce

    Položka č.: 217059

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 16:37

    tuš, papír, 1932, 15 x 22 cm, sign. PD Rambousek - 32, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Pod slunečníkem

    Položka č.: 217060

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 16:38

    litografie na japanu, 24 x 23 cm, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na brigádě

    Položka č.: 217061

    Plánované ukončení: 27. 12. 2017 16:39

    sépie, papír, 1951, 42 x 52,2 cm, monogramováno PD R - 51, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)