Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jan Rambousek: Soubor kreseb a grafiky

    Položka č.: 223220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2018 10:47

    plakát k výstavě, 1962, 40,5 x 61 cm, k autorově výstavě v Domě umělců v Hradci Kralové v roce 1962, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Padací most před Amsterdamem

    Položka č.: 223371

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2018 13:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Dvojice

    Položka č.: 223372

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2018 13:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Opuštěné chalupy (Motiv z Lužických hor)

    Položka č.: 223373

    Plánované ukončení: 01. 05. 2018 13:20

    litografie, 1967, 27,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1967, autorský tisk, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)