Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Čtenář novin

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.154 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:36

    olej, plátno, 53,5 x 43,5 cm, rám, žákem prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby. Spoluzaložil Uměleckou besedu, byl členem SČUG Hollar. Známý také pro svou grafickou tvorbu, ve které se věnoval zejména sociálním tématům., žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladate…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.154 €)