Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Opuštěné chalupy (Motiv z Lužických hor)

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 09. 2017 04:54

    litografie, 1967, 27,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1967, autorský tisk, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zpívající rodina

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 21. 09. 2017 15:00

    dřevoryt, 1928, 41 x 30,8 cm, sign. PD Jan Rambousek 1928, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Opičky

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2017 16:25

    dřevoryt, 1929, 30 x 40 cm, sign. PD Jan Rambousek 1929, č. 31/50, zažlotlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID1723 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Pražský hrad

    Položka č.: 212051

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2017 20:02

    litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, č. 1/200, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)