Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Chudeřické sklárny

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:36

    litografie, 1960, 30 x 42,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1960, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 21:55

    litografie, 28,7 x 36 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, vzadu razítko ČFVU, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Žena s hráběmi

    Položka č.: 225377

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 07. 2018 18:55

    suchá jehla, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1723 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Těžba dřeva

    Položka č.: 226503

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 16:52

    dřevoryt, 29,8 x 41,9 cm, sign. PD Jan Rambousek, č. 116/200, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kampa v zimě

    Položka č.: 226504

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 16:54

    dřevoryt, 1961, 29,7 x 39,7 cm, sign. PD Jan Rambousek 1961, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)