Josef Multrus

(1898-1957)

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Odpočinek

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 15:00

    olej, sololit, 32 x 40,8 cm, sign. PD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům a tlumenější barevnost, konzultováno s Dr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy na…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)