Josef Multrus

(1898-1957)

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Odpočinek

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, sololit, 32 x 40,8 cm, sign. PD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům a tlumenější barevnost, konzultováno s Dr. Michaelem Zachařem , Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)