Josef Multrus

(1898-1957)

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Odpočinek

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

    Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:34

    olej, sololit, 32 x 40,8 cm, sign. PD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům a tlumenější barevnost, Provenience: Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a V. Nechleby

    Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)