Antonín Hudeček

(1872-1941)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Zátoka na Bělé

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.193 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:25

    olej, plátno, 1930, 99 x 133 cm, sign. PD Ant. Hudeček 1930, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1942 konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem,

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.193 €)