Antonín Hudeček

(1872-1941)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Předjaří

    Položka č.: 207829

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2017 16:15

    olej,karton, 31,5 x 43,5 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)