Antonín Hudeček

(1872-1941)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Zátoka na Bělé

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (3.920 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, plátno, 1930, 99 x 133 cm, sign. PD Ant. Hudeček 1930, rám, vzadu razítko: vystaveno v Mánesu 1942, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Jeden z nejznámějších zástupců české moderní krajinomalby vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u M. Pirnera a V. Brožíka, ovšem byl také …

    Aktuální cena: 98.000 CZK (3.920 €)