• Václav Heřman

    Krajina pod horami

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:03

    olej, plátno, 1997, 33 x 87,5 cm, sign. PD Heřman 97, rám, vzadu nalepen štítek s popisem

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Komárek

    Sestry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:06

    litografie, 2010, 21,3 x 28,4 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 54/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Michael Gabriel

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:09

    serigrafie, 2001, 35 x 27,8 cm, sign. PD Gabriel 2001, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Antonín Střížek

    U stolu

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:12

    tužka, papír, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU St. 94, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kristian Kodet

    Pištec

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:15

    lept, 2009, 32,7 x 21,5 cm, sign. DU Kristian Kodet , č. 77/100, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:18

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 67/100

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Demel

    Dívka se psem

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:21

    mezzotinta, 2005, 10 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 05, rám, č. 51/100, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červánky nad krajinou

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:24

    litografie, 26 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 73/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:27

    litografie, 2010, 37,3 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 55/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Mazanec

    (1950)

    Don Quijote de la Mancha

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:30

    olej, sololit, 2011, 71,5 x 50,5 cm, sign. PD M. Mazanec 11

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:33

    lavírovaná kresba tuší, 2011, 49,8 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2011, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Milan Kunc

    Hamburger

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:36

    tisk, multipl, 1993, 132 x 73,5 cm, sign. PD Milan Kunc 93, č. 141/200, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, poté prof. J. H. Beuyse a G. Richtera na Kunstakademie v Düsseldorfu, člen skupiny Normal a Český exil

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Hladík

    Svatební košile

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:39

    digitální tisk, plátno, 80 x 70 cm

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:42

    olej, plátno, 2010, 45 x 50 cm, sign. PD Salajka 10, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Josef Hník

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:45

    vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Lenka Kosohorská

    (1981)

    Zámlsky 2

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:48

    olej, plátno, 2007, 65 x 75 cm, sign. vzadu L. Kosohorská 2007, vystaveno v galerii Dolmen

  • Lenka Kosohorská

    (1981)

    Zámlsky 3

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:51

    olej, plátno, 2007, 65 x 80 cm, sign. vzadu L. Kosohorská 2007

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ich rieche Blut

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:54

    akryl, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. PD Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Mauro Casarin

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 18:57

    serigrafie, 1992, 46,3 x 59,5 cm, sign. PD M. Casarin 92, č. 135/200, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:00

    olej, plátno, 2011, 30 x 25 cm, sign. PD Salajka 11, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:03

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:06

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:09

    monotyp, 2007, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2007, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:12

    monotyp, 2006, 50 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2006, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Richard Šácha

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:15

    olej, plátno, 2010, 60 x 80 cm, sign. vzadu Richard Šácha 10

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:18

    litografie, 2010, 32,5 x 49,7 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:21

    olej, plátno, 2009, 60 x 60 cm, sign. vzadu Richard Šácha 2009

  • Richard Šácha

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:24

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:27

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU B Krátký 2002, č. 6/8, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník II

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 17. 08. 2017 19:30

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU Krátkž 2002, č. 4/21, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)