• Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Lesní cesta

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:35

    olej, plátno, 1950, 49 x 39 cm, sign. LD M. F. Skula 50, rám, žák F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (150 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina u Slatiny

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:38

    tužka, papír, 1954, 20,5 x 30 cm, sign. LD M. Holý 54, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, , žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1160 Historie příhozu

  • J. Karoch

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:41

    olej, sololit, 23 x 27 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rejman

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:44

    olej, karton, 55 x 68 cm, sign. PD Rejman, rám, na rámu drobná poškození,

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

    Jarní krajina

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:47

    olej, sololit, 50 x 66 cm, rám, místy lehce poškozená malba,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Zacharda

    Zimní nálada u rybníka

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:50

    pastel, papír, 31 x 45 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Michl

    (1899-?)

    Les

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:53

    olej, karton, 13 x 16 cm, sign. PD J. Michl, rám, na rámu drobná poškození,

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

    Kaplička v polích

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:56

    tužka, akvarel, papír, 20 x 28 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vodní krajina

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 19:59

    pastel, papír, 31 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Irena Dědičová?

    (1932-1987)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 900 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:05

    olej, plátno, 45 x 60 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • V. Šimek

    Zima

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 560 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:08

    olej, karton, 1926, 34 x 43 cm, sign. PD V. Šimek 1926, rám, na rámu poškození,

    Aktuální cena: 560 CZK (22 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:11

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám,

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Rudolf Herbert Schlindenbuch

    (1877-1934)

    Cesta

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:14

    tužka, akvarel, pastel, papír, 1920, 22,3 x 14,3 cm, sign. LD R. H. Schlindenbuch 1920

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • S. Hudeček

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:17

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD S. Hudeček

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:23

    olej, sololit, 40 x 60 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:26

    olej, sololit, 22 x 28,5 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Řeka v krajině

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:29

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:32

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Příhoda

    (1888-1941)

    Pohled na hory

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:35

    olej, papír, 40 x 48 cm, sign. PD V. Příhoda, rám, na rámu poškození, , žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na pražské akademii, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

    Les

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:38

    olej, karton, 19 x 25 cm, rám, na rámu oděrky,

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Hrubý

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:41

    olej, karton, 31 x 38 cm, sign. PD V. Hrubý , rám, na rámu drobné oděrky,

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

    Vřesoviště

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:44

    olej, plátno, 14,5 x 24 cm, rám, vzadu popsáno a nalepen štítek s č. 134, na rámu drobné oděrky,

  • Adolf Brázda

    (1875-1955)

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:47

    kvaš, karton, 25 x 36 cm, sign. LD A. Brázda, rám, na rámu drobná poškození, , studium na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců československých

    Aktuální cena: 900 CZK (35 €)

    Poslední dražitel: ID209 Historie příhozu

  • W. Jordan

    Alej s topoly

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:50

    tužka, akvarel, papír, 1929, 27 x 38 cm, sign. PD W. Jordan 1929, rám, na rámu drobná poškození,

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:56

    kvaš, papír, 1932, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ullrych 32, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v Březnici. …

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 20:59

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, rám, na rámu drobná poškození,

    Letní krajina

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:02

    olej, plátno, 51 x 70 cm, rám

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:08

    tužka, akvarel, papír, 1960, 40,7 x 53 cm, sign. PD, oboustranná kresba, poškozený papír,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 04. 04. 2017 21:11

    tužka, akvarel, papír, 40 x 62,5 cm, sign. PD, poškozený papír,

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)