• Zbyněk Novotný

    (1950)

    Zámecké schody

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:31

    litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • V. Vayer

    Zimní večer pod Karlovým mostem

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:34

    akvatinta, 26 x 20 cm, sign. PD Vayer, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Mézl

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:37

    dřevoryt, 21,8 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Miroslav Houšť

    Praha rudolfinská

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:40

    litografie, 49 x 37,9 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 15/90, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pražské motivy

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:43

    suchá jehla, 19 x 9,5 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Karlův most

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:46

    litografie, 18 x 29,7 cm, sign. PD J. Hrnčárek, č. 102/200, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:49

    litografie, 25 x 19,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 104/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Stará Praha

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:52

    akvatinta, 38,5 x 32 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Hampejská ulice

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:55

    tuš, papír, 32,3 x 26,5 cm, sign. PD Ježek Alois, vzadu věnování, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    U Anežského kláštera

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 20:58

    tužka, papír, 1941, 27 x 19 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Týnský chrám

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:01

    lept, 11,2 x 10,3 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Henke

    Průhled Staroměstskou mosteckou věží

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:04

    akvatinta, 29,2 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:07

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:12

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražský motiv

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:15

    litografie, 31 x 21 cm, LD značeno na kameni VKubašta, při okrajích lehce pokrčený a zašpiněný papír, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Veselý

    Hudební motiv (Karlův most)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:18

    litografie, 1989, 17 x 12,5 cm, sign. PD V. Veselý 89, autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:21

    litografie, 1987, 8,1 x 19 cm, sign. PD A. Fuchs 87, č. 7/50

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:24

    litografie, 6,8 x 7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:27

    litografie, 13,1 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 118/160, lehce zažloutlý papír, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Branka pod Zámeckými schody

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:30

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 56/110, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:33

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Staré město Pražské z Letné

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:36

    lept, 17 x 14 cm, sign. PD V Silovský, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Valdštejnský palác v Praze

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:39

    mědirytina, 1840, 9,4 x 13,3 cm, vyryl Jos. Skala, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Týnský chrám na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:42

    litografie, 12,5 x 15 cm, sign. PD F. Emler, č. 76/120, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Kajetánka

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:45

    litografie, 1986, 8,8 x 20,5 cm, sign. PD J. Říha 86, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Nerudova ulice na Malé Straně

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:48

    lept, 11,3 x 16 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Hasse

    Kostel sv. Vavřince na Petříně v Praze

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:51

    mědirytina, 9,3 x 13,3 cm, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Loreta

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:54

    litografie, 31 x 21 cm, LD značeno na kameni VKubašta, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Brána Strahovského kláštera

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 21:57

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pohled na Loretu

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 24. 08. 2017 22:00

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)