• Jiří Pařík

    Černý pasažér

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 13:35

    fix, papír, 15 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Kominík

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 13:40

    fix, papír, 14 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Smíchov

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 13:45

    fix, papír, 20 x 30 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 13:50

    fix, papír, 11 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 13:55

    fix, papír, 15 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Náměsíčný

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Náměsíčný II.

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:05

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Maják

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:10

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá s křídly

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:15

    fix, papír, 20 x 23 cm, v dolním kraji přehnuté, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá s jablkem

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:20

    koláž, fix na papíře, 19 x 20 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, náznak přehnutí, papír při okrajích pomuchlaný, ohnuté rohy , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pařík

    Nahá před zrcadlem

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:25

    tužka, běloba na hedvábném papíře, 21 x 25 cm, papír při okrajích pomuchlán a zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:30

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý člověk

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:35

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny po okrajích papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:45

    fix, papír, 21 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Tyto změny v dopravě

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:50

    fix, papír, 21 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s kyticí

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 14:55

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Vodník

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Čert

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:05

    černá propiska na papíře, 19 x 17 cm, n apapíře drobné skvrnky, ohlé rohy papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Plán práce 1989

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:10

    tuš, tempera na papíře, 16 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Plánovací kalenář 1989 - návrh

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Muž v kavárně

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:20

    tužka na papíře, 10 x 21 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík LH, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5652 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    Sopka- Mám už takový temperament

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:25

    tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Franz Kafka

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:30

    fix, papír, 12 x 21 cm, vlevo dole skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Manikuru!

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:35

    tuš na papíře, 17, 5 x 23,5 cm, z cyklu " Unavení hrdinové" , lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s holí

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:40

    tuš na papíře, 18,5 x 25 cm, lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pařík

    Důstojníci na kole

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:45

    tuš, běloba na papíře, 16,5 x 13,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír nepravidelně zastřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Jeden a půl důstojníka

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:50

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, papír při okrajích zašpiněný, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 15:55

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Koule na noze

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2017 16:00

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)