• Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chalupy

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    lept, 27 x 34 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    dřevoryt, 16,5 x 21,7 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, č. XI., antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Henri Riviere

    (1864-1951)

    Život na řece

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    litografie, 1906, 53 x 82 cm, PD značeno Henri Riviere, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 23,7 x 38,2 cm, sign. PD VRadimský, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 284

    akryl, kočárový lak, plátno na dřevě, 2016, 148,5 x 71 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Michael Rittstein

    Kočka

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    tužka, pastel, papír, 2001, 10,7 x 21,6 cm, sign. PD M. Rittstein, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michael Rittstein

    Krotitel koní

    Položka č.: 282

    akvarel, tužka, papír, 10,5 x 14,7 cm, sign. PD M. Rittstein, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Vodník

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    akvarel, tuš, papír, sign. PD , Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Muchomůrka a dva hřiby

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tuš, papír, 1975, 8,7 x 21,5 cm, sign. LD Neprakta 1975, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Dubroka ip

    (1928)

    Král koček

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    tempera, sololit, kolem r. 2003, 40 x 35 cm, sign. na zadní straně Dubroka ip, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Adopce

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 6.250 CZK (250 €)

    olej, sololit, 2006, 61 x 35 cm, sign. LD O.Coufal 2006, rám

    Aktuální cena: 6.250 CZK (250 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Lidská krajina

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    olej, plátno, 1943, 39 x 79 cm, sign. PD B. S. Urban 1943, rám, Typická ukázka z díla studenta J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na Avu v Praze. Urban byl malíř krajin, ale i pražských periferií či figurálních kompozic s náboženskou a sociální tematikou. Dražená položka zaujme pro …

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Miroslav Štolfa

    Nová příroda

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    akryl, karton, 1982, 30 x 30 cm, sign. PD M. Štolfa, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, žák prof. E.Miléna, B. S. Urbana a V. Makovského na PedF a FF MU v Brně, člen UVU, TT klubu Brno, Bloku tvůrčích skupin a skupiny Parabola

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Zvířátka a Petrovští

    Položka č.: 275

    kresba na ultrafánu, 10 x 11,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Zvířátka a Petrovští

    Položka č.: 274

    kresba na ultrafánu, 12 x 9 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Zvířátka a Petrovští

    Položka č.: 273

    kresba na ultrafánu, 11 x 11 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Zvířátka a Petrovští

    Položka č.: 272

    kresba na ultrafánu a pauzovacím papíře, 8,5 x 10 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Dědek zasadil řepu

    Položka č.: 271

    kresba na ultrafánu, 11,5 x 10,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

  • Karel Oberthor

    Letní krajina s vesnicí

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    kombinovaná technika, papír, 46 x 62 cm, sign. LD K. Oberthor 1973, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohuslav Nedvěd

    (1919-?)

    Položka č.: 269

    tuž, papír, 1933, 16 x 20,5 cm, monogramováno PD b.n.33, rám

  • Bohuslav Nedvěd

    (1919-?)

    Položka č.: 268

    tuž, papír, 1933, 18 x 12,5 cm, monogramováno PD b.n.33, rám

  • Bohuslav Nedvěd

    (1919-?)

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    tužka, papír, 1947, 21,5 x 14,5 cm, monogramováno bn47, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohuslav Nedvěd

    (1919-?)

    Položka č.: 266

    tužka, papír, 1933, 16,5 x 11,5 cm, monogramováno PD bn33, rám

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 265

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Cyril Bouda

    Vodník

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    tuš, běloba, papír, 28,5 x 17,5 cm, sign. LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Amor

    Položka č.: 263

    tuš, akvarel, papír, 1937, 30 x 28 cm, sign. LD Vondrouš 37, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s chlebem a cibulí

    Položka č.: 262

    olej, plátno, 1955, 54 x 66 cm, sign. LD K. Veržakovský 55, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 261

    olej, papír, 17,3 x 27,7 cm, PD monogr. K. V. , rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Krajina se snopy

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    olej, plátno, 65 x 95 cm, sign. PD V. Trefil, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Položka č.: 259

    olej, plátno, 1936, 80 x 100 cm, sign. PD V. Trefil 36, rám, vzadu signováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská