• Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:16

    lept, 25,3 x 28,8 cm, sign. PD Emil Wänke, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID20 Historie příhozu

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Říp od západu

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:18

    dřevoryt, 24,5 x 29 cm, sign. PD Arno Nauman, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Řeka Lužnice

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:20

    dřevoryt, 28 x 36 cm, sign. PD K. Štěch, č. 54/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:22

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích pokrčený papír, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Roždalovice

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:24

    lept, 15 x 21 cm, sign. PD Ant. Majer, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Cyril Bouda

    Prachovské skály

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:26

    litografie, 18 x 26 cm, LD značeno na kameni CB, z cyklu Z Českého Ráje, lehce zažloutlý papír, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Císařská chodba v Prachovských skalách

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:28

    litografie, 18 x 26 cm, LD značeno na kameni C B, z cyklu Z Českého Ráje, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Prokop Jizerský

    Jizera nad mladoboleslavským jezem

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:30

    olej, karton, 1962, 30 x 40 cm, sign. PD Prokop Jizerský 62, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • R. Bürger

    Stará Boleslav

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:32

    litografie, 16 x 24 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • C. W. Arlt

    Prameny Labe

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:34

    litografie, 16,3 x 23,8 cm, vyryl Bürger, zažloutlý, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Radnice v Novém Bydžově

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:36

    litografie, 43,7 x 30 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Nemocnice v Novém Bydžově

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:38

    litografie, 30,5 x 44 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Kostel sv. Trojice v Novém Bydžově

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:40

    litografie, 30,5 x 44,3 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1908)

    Kostel v Novém Bydžově

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:42

    litografie, 43,3 x 29,7 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • F. Weider

    Hostinné

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:44

    litografie, 14,6 x 21,8 cm, provedl C. W. Arldt

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

    Teplice od severu

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:46

    litografie, 1955, 25 x 37 cm, sign. PD Pavel 55, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Canet

    Pardubice

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:48

    linoryt, 1993, 33,3 x 23,3 cm, sign. PD Canet 93, č. 148/200

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Canet

    Sokolov

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:50

    linoryt, 1993, 24,4 x 35 cm, sign. PD Canet 93, č. 148/200

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Canet

    Chomutov

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:52

    linoryt, 1993, 24,5 x 35 cm, sign. PD Canet 93, č. 148/200

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • František Pavlica

    Zámek Strážnice

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:54

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 22/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Pavlica

    Strážnice

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:56

    litografie, 11 x 14,8 cm, sign. PD Pavlica, č. 34/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Coufal

    Český Krumlov

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 22:58

    litografie, 35 x 31 cm, sign. PD Coufal, č. 5/100, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Vranov nad Dyjí

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:00

    dřevoryt, 25,3 x 28,4 cm, sign. PD Petr Dillinger, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Roudnice

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:02

    litografie, okolo roku 1860, 17,5 x 22,5 cm, PD monogr. na kameni VR, lehce zažloutlý, pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Brandýs nad Labem

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:04

    mědirytina, 21 x 32,7 cm, zažloutlý, uprostřed slepený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Rakovník

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:06

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 9, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Zbiroh

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:08

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jan Miroslav Sládek

    (1917)

    Mělník

    Položka č.: 125

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:10

    litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jan Sládek

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • František Pavlica

    Zámek Strážnice

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:12

    litografie, 11,3 x 15 cm, sign. PD Pavlica, č. 13/60

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Karlštejn

    Položka č.: 127

    Plánované ukončení: 09. 01. 2018 23:14

    tisk, 34,3 x 52 cm, vzadu razítko: 4: obecná škola chlapecká v Praze na Žižkově, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)