• Tomáš Hřivnáč

    Ležící akt

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:49

    lept, 1996, 16,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 30/50, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:50

    lept, 1996, 15,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Akt na louce

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:51

    serigrafie, 41,2 x 30,8 cm, sign. PD ZZálešák , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:52

    linoryt, 1992, 14,6 x 11,6 cm, sign. DU Jenýk Pacák 92, č. 128/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

    Akt v klobouku

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:53

    lept, 11,3 x 7,4 cm, sign. PD, č. 150/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Tři Grácie (Ex Libris Ireny Novákové

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:54

    dřevoryt, 1993, 9 x 6,5 cm, sign. PD VPolášek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dívka s jednorožcem (Ex Libris Milada Váňová)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:55

    lept, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Eva v ráji (Ex Libris (Jan A. Váňa)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:56

    lept, 15,7 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Eva a had (Ex Libris Jan A. Váňa)

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:57

    lept, 1949, 16 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6048 Historie příhozu

    Eva (EXL PV)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:58

    dřevoryt, 12 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Ex Libris A. Malý

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 19:59

    suchá jehla, 8 x 10 cm, značeno v desce M.N., při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex Libris Eroticis Adolf Malý

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:00

    suchá jehla, 11 x 9 cm, značeno v desce M-N., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex Libris Eroticis Adolf Malý

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:01

    litografie, 9,5 x 6 cm, značeno v desce M-N., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex Libris A. Malý

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:02

    zinkografie, 1949, 10 x 7,8 cm, značeno v desce M-N., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Akt ( Ex Libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:03

    lept, 1948, 7 x 4,8 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v turbanu ( Ex Libris V. Bujárek)

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:04

    lept, 1948, 7,5 x 3,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Paví žena ( Ex Libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:05

    lept, 1948, 7,7 x 3,1 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ex Libris Eroticis Viktor Roubal

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:06

    litografie, 7 x 7,5 cm, značeno na kameni CHR, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex Libris Viktor Roubal

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:07

    litografie, 7 x 3,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex Libris Viktor Roubal

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:08

    litografie, 7 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:09

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (Ex Libris J. CH

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:10

    dřevoryt , 6,6 x 4 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:11

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka ( Ex Libris MUDr. M. Preininger )

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:12

    dřevoryt , 7,7 x 5,6 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka s antickým sloupem (Ex Libris Janie Cours)

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:13

    dřevoryt , 5,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Nahá malířka (Ex Libris Josef Kolár)

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:14

    lept, 5,9 x 3 cm, sign. PD J.A.Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Tahiťanka ( Kniha B. Peterky)

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:15

    lept, 4,5 x 2,5 cm, sign. DU J. A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické torzo (Knihy umění B. peterka)

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:16

    ocelorytina, 4 x 2 cm, značeno v desce JAŠ, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex Libris Rosťa Dostál

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:17

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Battermann

    (1909-1999)

    Dívka (Ex Libris L. Asperslag

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 20. 07. 2017 20:18

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)