František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2017 18:46

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    V přístavišti

    Položka č.: 214172

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2017 20:41

    olej, sololit, 20 x 63 cm, sign. PD František Řiha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 214176

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2017 20:42

    olej, karton, 25 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za svitu měsíce

    Položka č.: 211664

    Vyvolávací cena: 34.200 CZK (1.368 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2018 20:35

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 34.200 CZK (1.368 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loď s majákem

    Položka č.: 214171

    Plánované ukončení: 23. 01. 2018 20:55

    olej, sololit, 22 x 67 cm, sign. PD František Řiha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za vsí

    Položka č.: 127683

    Vyvolávací cena: 17.100 CZK (684 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2018 18:45

    akvarel, papír, 1954, 43,5 x 56 cm, sign. PD František Říha 54, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.100 CZK (684 €)