František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:22

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: ID5719 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Lipan

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (135 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:24

    lept, 1957, 19 x 22 cm, sign. PD František Říha, č. 17/20, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (135 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:26

    Aktuální cena: 7.800 CZK (300 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Fialové nábřeží

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (731 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:28

    olej, sololit, 55 x 45 cm, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (731 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Kříž

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:30

    olej, sololit, 24 x 19 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Poslední dražitel: ID239 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Kostel nad vsí

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:32

    olej, sololit, 22 x 18 cm, sign.PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Plachty

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (185 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:34

    olej, sololit, 16 x 11 cm, sign. PD František Ŕíha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.800 CZK (185 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (547 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:36

    Aktuální cena: 14.200 CZK (547 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Noční nábřeží

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (635 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:38

    olej, sololit, 50 x 33 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (635 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:40

    olej, sololit, 61 x 22 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Čekání

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (408 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:42

    olej, překližka, 35 x 51 cm, sign. Fr. Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 10.600 CZK (408 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Barevné nábřeží

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 15.500 CZK (597 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:44

    olej, sololit, 55 x 45 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 15.500 CZK (597 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice v noci

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:46

    olej, sololit, 67 x 39 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží s měsícem

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:48

    olej, sololit, 59 x 41 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Vlajky

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:50

    olej, sololit, 55 x 44 cm, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Produkce

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (681 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:52

    olej, sololit, 59 x 41 cm, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.700 CZK (681 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Odpolední nábřeží

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:54

    olej, sololit, 52 x 35 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice na pláži

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:56

    olej, sololit, 55 x 44 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Život v domě

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:58

    olej, sololit, 60 x 50 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 30.600 CZK (1.177 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 23:00

    Aktuální cena: 30.600 CZK (1.177 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.135 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2017 23:02

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.135 €)