František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:00

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 4.850 CZK (194 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:05

    olej, sololit, 22 x 13 cm, sign. DU František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.850 CZK (194 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Letiště

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:10

    olej, sololit, 22 x 50 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Spokojený

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:15

    olej, karton, 18 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Květina

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:20

    olej, karton, 24 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Snění

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:25

    olej, karton, 29 x 22 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zamyšlená

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:30

    olej, překližka, 37 x 24 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Starý muž

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (672 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:35

    olej, lepenka, 63 x 42 cm, monogr. LD FR, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (672 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží s bójí

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:40

    olej, sololit, 39 x 67 cm, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loď s majákem

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:45

    olej, sololit, 22 x 67 cm, sign. PD František Řiha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    V přístavišti

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:50

    olej, sololit, 20 x 63 cm, sign. PD František Řiha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Přístaviště

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 18:55

    akvarel, papír, 1955, 55 x 44 cm, sign. PD František Říha 55, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID5847 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za humny

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:00

    akvarel, papír, 57 x 45 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Sedláčkova stezka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 19.450 CZK (778 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:05

    akvarel, papír, 44 x 56 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.450 CZK (778 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:15

    olej, karton, 25 x 20 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Hlava ženy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:20

    olej, sololit, 16 x 10 cm, sign. PD Říha, vzadu razítko: Vystaven v Galerii Vltavín, 2005, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutek

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:25

    olej, karton, 13 x 18 cm, vzadu razítko: Vystaven v Galerii Vltavín, 2005, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Holohlavý

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:30

    olej, karton, 18 x 30 cm, sign. PD Říha, vzadu razítko: Vystaven v Galerii Vltavín, 2005, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvě postavy

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:35

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2017 19:40

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Česká vesnice

    Položka č.: 211021

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2017 17:00

    olej, sololit, 1977, 38,5 x 66,5 cm, sign. PD František Říha 77, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Před stavbou

    Položka č.: 211838

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 12. 07. 2017 15:15

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Obzor

    Položka č.: 139599

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2017 13:00

    olej, sololit, 23 x 42 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Loďky na nábřeží

    Položka č.: 170883

    Plánované ukončení: 13. 07. 2017 13:40

    olej, sololit, 40 x 59 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 170884

    Plánované ukončení: 13. 07. 2017 13:45

    olej, sololit, 39 x 55 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za svitu měsíce

    Položka č.: 211664

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2017 14:15

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž. Ve svých obrazech často výtvarně poetizoval moderní město a civilizaci, tohoto tématu se drží i v obraze Za sv…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)