František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 48 x 37 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Stroj

    Položka č.: 173576

    Vyvolávací cena: 14.400 CZK (576 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2017 17:55

    olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorsý štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.400 CZK (576 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice v noci

    Položka č.: 214233

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2017 18:35

    olej, sololit, 67 x 39 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)