František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Česká vesnice

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 15:00

    olej, sololit, 1977, 38,5 x 66,5 cm, sign. PD František Říha 77, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)