František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvě postavy

    Položka č.: 207788

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (254 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2017 14:12

    olej, lepenka, 24 x 19 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 6.600 CZK (254 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    Položka č.: 207789

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (277 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2017 14:15

    olej, lepenka, 21 x 32 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 7.200 CZK (277 €)