František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za svitu měsíce

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2017 22:00

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž. Ve svých obrazech často výtvarně poetizoval moderní město a civilizaci, tohoto tématu se drží i v obraze Za sv…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2017 14:00

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Česká vesnice

    Položka č.: 211021

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2017 17:00

    olej, sololit, 1977, 38,5 x 66,5 cm, sign. PD František Říha 77, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)