František Říha

(1910-1986)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za ohradou

    Položka č.: 19596

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 80 x 70 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Nábřeží se stožárem

    Položka č.: 19597

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 123499

    Vyvolávací cena: 8.750 CZK (350 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2017 19:49

    olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.750 CZK (350 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Maják

    Položka č.: 127679

    Vyvolávací cena: 11.900 CZK (476 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2017 20:40

    akvarel, papír, 43 x 56 cm, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.900 CZK (476 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dva stromy

    Položka č.: 200149

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2017 21:52

    olej, sololit, 41 x 121 cm, sign. PD František Říha, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Česká ves

    Položka č.: 200164

    Vyvolávací cena: 34.200 CZK (1.368 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2017 21:55

    olej, sololit, 40 x 120 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 34.200 CZK (1.368 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Hrozba

    Položka č.: 203001

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2017 19:49

    litografie, 34 x 52 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID1580 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Tmavé moře

    Položka č.: 213690

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:40

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)