• Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    olej, sololit, 1946, 27 x 35,3 cm, sign. LD M. Holý 46, na zadní straně číslo 1250, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

    Ecce homo 1

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    olej, plátno, 27 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • G. Salvi

    Krajina se stromy a ženami u potoka

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, dřevo, 15,5 x 31,5 cm, sign. PD G. Salvi, rám, pseudonym Adolfa Kaufmanna (1848 - 1916), Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • G. Salvi

    Krajina s domkem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    olej, dřevo, 16 x 32 cm, sign. PD G. Salvi, rám, pseudonym Adolfa Kaufmanna (1848 - 1916), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt

    (1606-1669)

    Amsterdam z východu

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    lept, 1641, 6,1 x 15,2 cm, otisk z konce 18. století, oříznuto

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt

    (1606-1669)

    Portrét ženy

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 1638, 10,9 x 8 cm, otisk z konce 18. století, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt

    (1606-1669)

    Žena s kalichem

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    lept, 8,7 x 7,2 cm, otisk z konce 18. století

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Svoboda

    Krajina píšťala

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 32.500 CZK (1.300 €)

    olej na plátně, 1989, 40 x 60 cm, rám

    Aktuální cena: 32.500 CZK (1.300 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa II

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. PD V. Gebauer 14

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z cyklu Místa I

    Položka č.: 45

    popel, pigment, pastel, papír, 2014, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 14

  • Richard Konvička

    Ona

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    akryl, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. LD Konvička 16

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Richard Konvička

    Zloděj mrazu

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    akryl, sprej, plátno, 2016, 70 x 60 cm, sign. LD Konvička 16

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Bez držení III

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    akryl, plátno, 2014, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 14, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Druhá míza IV

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 31.500 CZK (1.260 €)

    akryl, plátno, 2015, 67 x 67 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 31.500 CZK (1.260 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    enkaustika, 1977, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Ronovský 77, rám, Vzadu popsáno autorem, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři židle

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    olej, plátno, 1995, 90 x 130 cm, sign. DU V.Komárek 95, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Vladimír Komárek

    Věnce

    Položka č.: 38

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, karton, 66,5 x 39 cm, sign. PD Vlad. Preclík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Wagnera, člen skupiny Trasa a SVU Mánes, Sdružení Q a Sdružení Čech, Moravy a Slezska

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Nábřeží

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akvarel, papír, 1986, 14 x 6,3 cm, sign. LD Kolínská, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    olej, sololit, 22,5 x 32,8 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • František Janoušek

    (1890-1943)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    tužka, pastel, papír, 1938, 24 x 42,5 cm, sign. LD janoušek 12/II. 38, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s vínem a ovocem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    olej, karton, 1956, 49 x 59 cm, sign. PD Viktor Stretti 1956, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Oslavy vzniku republiky

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    olej, plátno, 45,5 x 57 cm, sign. PD K. Špillar, rám, na zadní straně razítko z pozůstalosti K. Špillara č. 1091, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Antonín Häusler

    (1869-1938)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, plátno, 1930, 100,5 x 90,5 cm, sign. PD Ahäusler 1930, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Cep na Šumavě

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, sololit, 25,5 x 69 cm, rám, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Fratnišek Emler

    (1912-1992)

    Vesnice

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tempera, kvaš, papír, 48 x 68 cm, sign. PD F. Emler

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Hornické město (Ostrava)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akvarel, papír, 70 x 48 cm, sign. PD F. Duša

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Krajina na Váhu

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD F. Duša

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Leopold (Leoš) Soběský

    (1904-1969)

    Alej

    Položka č.: 9

    olej, plátno, 84 x 100,5 cm, sign. PD Leoš Soběský, rám, na rámu drobné oděrky

  • Karel Langer

    (1878-1947)

    Rijecké útesy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. LD K. Langer, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)