Stefan Milkov

  • Stefan Milkov

    Voyeur

    Položka č.: 281629

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12

    akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)