Markéta Zlesáková

(1976)

  • Markéta Zlesáková

    (1976)

    Rebarborky II.

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 160 x 110 cm, sign. vzadu ZLESA., Markéta Zlesáková diplomovala v ateliéru Jiřího Lindovského na AVU v Praze v roce 2004. Dlouhodobě zpracovává zejména vzpomínky z pobytu na Novém Zélandu a v Tongánském království. Hlavním tématem jejích maleb i grafik jsou krajiny, které posouv…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Odhadní cena: 120 000 - 140 000 CZK