Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Cirkus

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 1939, 64 x 79 cm, sign. PD V. Junek 39, rám, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK