Alfréd Fuchs

(1925-2003)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Krkonoše

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35

    olej, lepenka, 21 x 30,5 cm, sign. LD A. Fsche?, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s kočkou

    Položka č.: 276792

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:53

    litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)