Václav Zykmund

(1914-1984)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    C. J. Weber: Fragment mého života

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 3x lept v příloze, lept na obálce a úprava V. Zykmund, tisk M. Pegrassi, vydal SNKLHU, Praha 1958, volné listy v papír. deskách, 79 s., losinský ruční papír, obálka drobné nečistoty při krajích, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Ludvík Kundera: Výhružný kompas

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Květnová noc

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 720.000 CZK (30.000 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944, 46 x 35 cm, sign. LD V. Zykmund 44, rám, vzadu popsáno, vzadu na slepém rámu se nachází strojopisný štítek, psaný Ludvíkem Kunderou s popisem a názvem díla. Ludvík Kundera zde zaměnil název z původní „Květnové noci“ na „Červnovou noc“, přičemž někdy později vlastní rukou tuto chy…

    Aktuální cena: 720.000 CZK (30.000 €)

    Odhadní cena: 850 000 - 950 000 CZK