Bernard Daníček
Loď na moři
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)