Jiří Mědílek

vyučil se litografem, později pracoval v grafických profesích, od roku 1986 se věnuje výhradně volné tvorbě. Zastoupen ve sbírkách: Uměleckoprůmyslové muzeum Praha, Galerie Klatovy / Klenová, Art Gallery of Ontario Toronto, AOC Gallery New York, Jüdisches Museum Rendsburg, Muzeum a galerie Litomyšl

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:04

    olej, plátno, 1998, 44,5 x 64,6 cm, sign. vzadu Mědílek 1998, rám, Obraz dokládá proměnu Mědílkova stylu směrem k téměř metafyzickému prázdnu, ke kterému došel právě v roce 1998. Oproti předchozímu období, kdy kladl důraz na světlo a také nebe, na němž se světelný děj odehrává, dominuje v nových obr…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:24

    akryl, karton, 15 x 23 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)