Jiří Mědílek

vyučil se litografem, později pracoval v grafických profesích, od roku 1986 se věnuje výhradně volné tvorbě. Zastoupen ve sbírkách: Uměleckoprůmyslové muzeum Praha, Galerie Klatovy / Klenová, Art Gallery of Ontario Toronto, AOC Gallery New York, Jüdisches Museum Rendsburg, Muzeum a galerie Litomyšl

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 227830

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2018 16:48

    olej, plátno, 1998, 44,5 x 64,6 cm, sign. vzadu Mědílek 1998, rám, na rámu drobné oděrky, obraz dokládá proměnu Mědílkova stylu směrem k téměř metafyzickému prázdnu, ke kterému došel právě v roce 1998. Oproti předchozímu období, kdy kladl důraz na světlo a také nebe, na němž se světelný děj odehrává…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)