Johann Holmstedt

(1851-1929)

  • Johann Holmstedt

    (1851-1929)

    Jezero v červáncích

    Položka č.: 227815

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 30. 10. 2018 16:33

    olej, plátno, 73,5 x 100 cm, sign. PD J. Holmstedt, rám, Johann Holmstedt, malíř severských fjordů, se narodil v Hordaland v Norsku v roce 1851. Jeho talent se projevil už v deseti letech, ale výtvarného vzdělání se Holmstedovi dostalo až po skončení jeho vojenské služby. Většinu svého života autor …

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)