Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“

Vážení dražitelé,
Projekt Šance Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín předkládá charitativní aukci UMĚLCI DĚTEM ULICE VI. Už 23 let se snažíme pomáhat českým „dětem ulice“ a Galerie Vltavín nezůstává stranou této pomoci.

Posláním Projektu Šance je:
Není umění dát někomu v nouzi najíst, ale naučit ho na jídlo si vydělat.

Více informací o Projektu Šance naleznete na www.ProjektSance.cz.

Všechna díla si můžete prohlédnout po předchozí dohodě. Máte-li o prohlídku zájem, kontaktujte nás laskavě předem, abychom díla mohli vyzvednout z depozitáře.
Kontaktujte Pavla Kozlera, mobil: 721 270 250 nebo info@sance.info.

1. podání aukce probíhá do 13. 12. 2018 do 15.00 hod. na www.galerie-vltavin.cz.
Sálová aukce proběhne 13. 12. 2018 od 17.00 hod. v KAMENNÉM SÁLE, OSTROVNÍ 222/8, Praha 1.

Dražba se řídí vyhláškou Galerie Vltavín. Máte-li zájem o některé dílo, ale nechcete se aukce zúčastnit osobně, kontaktujte Galerii Vltavín a můžete se velmi jednoduše dohodnout na svém zastoupení při dražbě.

Děkujeme Vám.

Projekt Šance a Galerie Vltavín

  • Klára Sedláčková

    Oltář pravdy II

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej na plátně, 2018, 80 x 40 cm, vzadu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Petr Palma

    Brouci v hlavě

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    linoryt, 2000, 40 x 80 cm, PD, AT

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Tereza Radová

    Vážka (set přívěsek a náušnice)

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    autorský šperk, 2018, 3,7 x 3,7 cm, stříbro 925/1000; 3,8 g; vltavín + granát 1 g; celý šperk 3,7 x 3,7 cm; vltavín 2,6 x 0,8 cm; světlá lahvová; Radomilice; granát 0,4 x 0,5 cm; Afrika; nepoškozené; + náušnice 1,41 g

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID802 Historie příhozu

  • Tereza Radová

    Ohnivý meč

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 1.690 CZK (68 €)

    autorský šperk, 2016, 4,5 x 2,9 cm, stříbro 925/1000; 6 g; citrín; almadin; bez úprav přírodní; celý šperk 4,5 x 2,9 cm

    Aktuální cena: 1.690 CZK (68 €)

  • Tereza Radová

    Korunovaná ještěrka (přívěsek)

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    autorský šperk, 2017, 6,6 x 1,3 cm, zlato 585/1000; váha 8,39 g; vltavín 6 g; 6,6 x 1,3 cm, čistota přírodní; dvojitá skulptace; zelený; mechová; bez poškození; Chlum (Ločenice)

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Rudolf Burda

    Písečná loď (Send Ship)

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    ručně foukané, vrstvené sklo, 2018, d. 41, š. 18, h. 10 cm, značeno vespod, rudolfburda.com; instagram.com/rudolfburda

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Richard Kočí

    Geo XXI

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    akryl na plátně, 2018, 50 x 144 cm, vzadu

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: ID1103 Historie příhozu

  • Joska Skalník

    Závratný okamžik I

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 1996, 47 x 49,5 cm, PD, 42/60

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4048 Historie příhozu

  • Joska Skalník

    Nebe – peklo – ráj

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 2007, 50 x 58 cm, PD, v rámu, 38/60

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Straka

    Božství = Shen

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (396 €)

    kaligrafie, tuš, 2018, 68,5 x 53,5 cm, v rámu

    Aktuální cena: 9.900 CZK (396 €)

  • Jiří Šorm

    Sestřička II

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    akryl a olej na plátně, 2015, 100 x 75 cm, PD

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)