Jan Slavíček

(1900-1970)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Česká krajina

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    olej, překližka, 50,5 x 75 cm, sign. LD J. Slavíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvarel, tužka, papír, 23 x 16 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)