Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Zrzka

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    akvarel, pastel, tužka, papír, 2004, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka v dešti

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    akvarel, tuš, papír, 2003, 45 x 62,5 cm, sign. LD Načeradský 2003, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    kvaš, tuš, papír, 1993 - 95, 57 x 41 cm, sign. PD Načeradský 93 - 95, rám, mistrovská práce vytvořená kombinovanou technikou na papíře, která zachycuje autorův oblíbený námět, tedy vztah mezi mužem a ženou, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID3403 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Rotující žena

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    akryl, lepenka, sololit, 1985, 105 x 71 cm, sign. PD Načeradský 1985, rám, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a české grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně sp…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: ID2290 Historie příhozu