Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 17:46

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Lvice

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 59 cm, sign. PD Načeradský 93, pasparta, rám, malíř Načeradský se proslavil zobrazováním žen jako kudlanek, krutých představitelek zvířecí říše s lidskými rysy. Nabízená položka je naopak ukázkou pozitivního přístupu k zobrazení v umění již tisíce let využívaného námě…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 Kč CZK

  • Jiří Načeradský

    Kosmická kudlanka I.

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 220.000 CZK (8.800 €)

    akryl, plátno, 1978, 95 x 71 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, v letech 1974 – 1980 vytvořil Jiří Načeradský sérii Kudlanek, ve které se s ironickou nadsázkou zaobíral krutostí a nadvládou žen. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v představeném obraze číst velmi přesvědčivě. …

    Aktuální cena: 220.000 CZK (8.800 €)

    Odhadní cena: 280 000 - 310 000 Kč CZK

  • Jiří Načeradský

    Sfinga

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    kombinovaná technika, plátno, 49 x 69, 5 cm, sign. PD Načeradský 03, rám, vydařená práce klasika českého umění zachycuje autorův oblíbený námět, tedy tělo nahé ženy zobrazené v redukovaném tvarosloví. Monochromní barevností a tajuplnou atmosférou se toto plátno vymyká tradiční autorově produkci a jd…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 50 000 Kč CZK

  • Jiří Načeradský

    Vítání

    Položka č.: 224344

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 19:30

    litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Vítání II.

    Položka č.: 224345

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 19:33

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 233816

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:16

    olej, plátno, 2005, 31 x 43 cm, sign. PD Načeradský 2005, ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironickým až …

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 233817

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:17

    olej, plátno, 2013, 66 x 80 cm, sign. PD Načeradský 2013, malíř Nové figurace a člen Volného sdružení 12/15, Pozdě ale přece – od roku 1957 do roku 1963 studoval na pražské Akademii výtvarného umění u profesora Vlastimila Rady. Na půdu akademie se vrátil o dvě desítky let později jako profesor ateli…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 234699

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:12

    olej, sololit, 1986, 71 x 104,5 cm, sign. DU Načeradský 86, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 234508

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:05

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004; Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a české grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vž…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 234509

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:06

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muži

    Položka č.: 234510

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:07

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 234511

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 234512

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:09

    pastel, papír, 2004, 41 x 58,5 cm, sign. DU Načeradský 2004, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 234513

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:10

    akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozcvička

    Položka č.: 234514

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:11

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Ležící

    Položka č.: 234515

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:12

    akvarel, pastel, papír, 1994, 43 x 62 cm, sign. DU Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 234516

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:13

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 60 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Hádka

    Položka č.: 234531

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:28

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 234532

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:29

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 234533

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:30

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)